koupě a prodej nemovitostí

Důležité životní kroky nechce nikdo z nás dělat sám. Bydlení kupujete jednou nebo dvakrát za život, a tak byste si možná přáli mít po svém boku někoho, kdo bytů a domů koupil a prodal už stovky.

Že nikoho takového neznáte? Přizvěte ke koupi Home Institute a při každém z pěti kroků k vlastnímu bydlení budete mít v zádech dlouholeté zkušenosti, věcnost a odbornost. Díky tomu můžete navíc počítat s podstatnou slevou, kterou Home Institute dokáže vyjednat.

Ještě než se vstoupíte na realitní trh, potřebujete se na cestu k vlastnímu bydlení dobře připravit. Spolupráce s Home Institute  začíná vždy společným vyjasněním vašich potřeb a přání, kterým má nový byt nebo dům odpovídat. K tomu dojde už na první nezávazné schůzce v kanceláři na Hybernské. Na základě toho vám Home Institute pomůže s vyhledáním vhodné nemovitosti v té správné lokalitě a podnikne s vámi první prohlídku vašeho budoucího domova.

Zatímco na prohlídku byste asi šli i sami, podrobnou inspekci technického stavu nemovitosti ani prověření jejího právního statusu byste si jen tak neobstarali, anebo byste za ně museli draze zaplatit. Úniky energií, tepelné mosty, chyby v dispozičním řešení, věcná břemena – na to všechno se přijde díky týmu odborníků, kteří s Home Institute spolupracují. Kupovanou nemovitost budete tedy dobře znát – možná lépe než její majitel – a tak se vyvarujete špatného rozhodnutí.

Kolik vás to bude stát? Pouze podíl z vyjednané slevy

Třetí krok Vás asi bude zajímat nejvíc – Home Institute bude za vás jednat o slevě. A můžete se spolehnout, že to nebude stovka ani jiná zanedbatelná částka. Zatímco většina kupujících vyjednává o slevě s emocemi na tváři, mnohem efektivnější je jednání s argumenty v ruce. A víte, proč si dá Home Institute záležet na tom, aby cenu kupované nemovitosti snížil? Jedinou odměnou, kterou si vezme za všechny popsané služby, je totiž férová polovina z vyjednané slevy.

V cílové rovince vás Home Institute provede až k přepisu nemovitosti v katastru. Hned po jednání o slevě se začíná uvažovat o financování – většinou si totiž budete na svoje nové bydlení brát hypotéku a i tady se vám bude hodit pár dobrých rad a zkušeností. Právníci pro vás nakonec připraví sérii dobrých smluv včetně neprůstřelné kupní smlouvy. Home Institute vás tedy nenechá na holičkách v žádné fázi koupě bydlení – zavře za sebou až dveře vašeho nového bytu.

Více informací se dozvíte na stránkách www.home-institute.cz.

PARTNER: Home institute

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno