dárek ke krbu na vánoce
Zdroj: Shutterstock.com

Stále přemýšlíte nad zajímavým a originálním dárkem pro někoho z vašich blízkých? Pokud mají krb, popřípadě také krbová kamna, přinášíme vám několik tipů, které zaručeně nezklamou. S provozem krbu totiž souvisí i několik nezbytných prací, které pomohou třeba při manipulaci se dřevem, ale stejně tak i při zapálení samotného ohně. A právě takové krbové příslušenství můžete koupit, zabalit a udělat s ním tak ohromnou radost. Základem je třeba koš na dřevo, který lze pořídit v celé řadě různých variant. Můžete se držet klasiky a vsadit na kovové materiály, nebo můžete jít cestou skutečné originality a vybrat si řešení vyrobené z tvrzeného skla. To je do moderních interiérů naprosto dokonalá volba.

koš na dřevo

Myslete i na snadné zapálení

Také jste svědky toho, jak vaši blízcí složitě zapalují dřevo a podpalovač umístěný v daném krbu? Potom ji tip na praktický dárek zcela jasný, a to krbové zápalky. Ty se od těch běžných samozřejmě liší hlavním aspektem, kterým je délka. Standardem pro tento typ zápalek je dálka okolo 20 centimetrů. Díky nim samozřejmě není žádným problémem zapálit podpalovač, papír nebo samotné dřevo bez rizika popálení, ale stejně tak i bez rizika případného ušpinění o vnitřní stěny krbu i kamen. Navíc je to perfektní dárek i v případě, kdy hledíte také na cenové hledisko vámi vybíraných dárků.

Co nejjednodušší příprava dřeva je základ

Objednat si dnes krbové dřevo určitě není žádný problém. Navíc lze využít i jeho nařezání na potřebnou délku. Co však bývá nezbytné, to je jeho naštípání na potřebné kusy. V takovém případě by měla být základem dostatečně velká, kvalitní a samozřejmě ostrá sekera. A právě sekery mohou být v tomto směru také skvělým tipem na vánoční dárek. Kromě toho je obdarovaný nutně nemusí využívat pouze v souvislosti s krbem, ale i na mnoho dalších prací, související s přípravou dřeva.

PARTNER:logo nářadí krbové

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno