stavební pouzdra eclipse

Boom stavebních pouzder je tady. Dnes totiž toto řešení začíná využívat celá řada lidí, a to ať už plánují kompletní rekonstrukci svého domu nebo bytu, nebo snad svůj dům teprve staví. Jsou si totiž vědomi toho, že stavební pouzdra mají hned celou řadu výhod. Mezi tu největší zcela určitě patří znatelná úspora místa. Perfektně se tedy hodí i do menších bytů, díky čemuž usnadní i celkovou realizaci místností, včetně rozmístění nábytku.

Jak stavební pouzdro funguje?

Prvně je určitě třeba představit si klasické dveře. Při jejich otevírání totiž v konkrétní místnosti potřebujeme dostatek prostoru na to, aby se nám to povedlo. Naopak se stavebním pouzdrem jsou spojeny posuvné dveře. Při jejich otevírání je tak pouze vysuneme do boku, a to do prostoru v konkrétní zdi. Díky tomu nepotřebujeme žádný prostor navíc, jelikož dané pouzdro je umístěno ve standardní zděné, ale třeba i sádrokartonové příčce. S obojím nemá pouzdro ECLISSE žádný problém. Dané řešení tedy ke svému bezproblémovému provozu potřebuje prostor pouze v oblasti vašich stávajících futer. Navíc je samozřejmostí i varianta dvoukřídlých dveří, které nám umožní propojit, ale i rozdělit také větší prostor – třeba obývací pokoj s kuchyní.

Vyberte si z několika typů

stavební pouzdro eclisseTo, že pouzdro Eclisse bude vyhovovat i náročným zákazníkům jasně dokazuje také fakt, že je k dispozici v mnoha variantách. Konkrétně těch standardizovaných velikostních, ale i s možností konkrétní výroby na míru vašim potřebám. Samozřejmostí jsou poté i různé varianty, jako je třeba bezoblakové stavební pouzdro s ohledem na dokonalost čistých linií. Samozřejmostí je ale i další specifický typ, zaměřený na co nejjednodušší rozvod elektra – tedy kabelů, které vedou v oblasti konkrétní zdi, do které je pouzdro umístěno. I to samozřejmě zvyšuje celkovou praktičnost a znamená další důvod, proč dané řešení skutečně využít.

PARTNER:logo m-eclisse

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: partner


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno