aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Příslušenství / Stavba / Klika jako šperk – s námi budete mít “kliku”

Klika jako šperk – s námi budete mít “kliku”

dveřní kování, kliky

Berete kliku u vašich dveří jako něco naprosto samozřejmého, co souvisí pouze s otevíráním vašich dveří? Potom se na ni zkuste podívat i jinýma očima, a to konkrétně jako na skvělý designový doplněk vašeho interiéru. Rázem v ní můžete vidět třeba i dokonalý šperk, kterým skvěle doplníte celý váš interiér. Takové dveřní kliky se poté hodí třeba do bytů a domů, které chcete kompletně rekonstruovat, ale stejně tak se hodí i do novostaveb, kde je požadován důraz na špičkové standardy, které budou vyhovovat i nejnáročnějším obyvatelům.

Základem je samotné kování

Kliku jako takovou, tedy pouze samotnou seženete velmi výjimečně. Pokud už nad ní uvažujete, rozhodně je dobré vzít celé dveřní kování, které už danou kliku obsahuje. Samozřejmě to bude již provedeno v celkově sladěném designu. Na výběr jsou poté dva hlavní typy. Buď lze vsadit na rozetové kování, které se skládá ze dvou samostatných částí. To je ideální pro všechny interiérové dveře, kde je kladen důraz na opravdovou jedinečnost. Známou klasikou je poté i štítové kování, které v posledních letech zažilo doslova renesanci. A to hlavně díky mnoha moderním návrhům, které již téměř nepřipomínají historické, velmi obyčejné varianty. Tento typ je poté vhodný jak do interiéru, tak na vchodové dveře.

Materiál udělá své

luxusní klikyStejně jako u skutečných šperků, které zdobí naše tělo, i u klik a kování které zdobí naše dveře lze vybírat z celé řady materiálů. Klasikou bývá rozhodně nerez, a to v matném, nebo i lesklém provedení. Stejně tak oblíbený je ale lehký a samozřejmě i levný hliník. K tomu přidejte ale i různý provedení, jako ta bronzová, která se skvěle hodí ve chvíli, kdy chcete kování a kliku v rustikálním stylu. Naopak ten moderní a luxusní zase může nabídnout kvalitní mosaz, zirkonium, nebo různá zdobení třeba drahými kameny. I to je možné.

PARTNER:logo kovani-design.cz

Zdroj: Foto shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení