dekorativní polštářky

Polštář jako takový využíváme především v naší ložnici, a to abychom si mohli podložit hlavu při spánku. Rozhodně to ale není jediné využití polštářů jako takových, jelikož ty mohou být i velmi zajímavým dekoračním prvkem. Skvěle se tak hodí třeba na vaši ustlanou postel, ale stejně tak se hodí na váš gauč, nebo například do křesla. Nejlepší volbou jsou v tomto směru určitě jednobarevné polštářky, které působí velice elegantně, příjemně a nabídnou široké možnosti z hlediska barevné škály, ale i kvality použitého materiálu.

Vsaďte na nejoblíbenější varianty

Pokud váháte, jaký polštářek vlastně koupit, pojďme se podívat na ty nejzajímavější a jistě i nejvyhledávanější varianty. Pokud máte gauč světlého odstínu, můžete také vsadit na tradiční světlý nádech, ale stejně tak i na příjemný čokoládový odstín. Bát se ale nemusíte ani toho černého, kterým vytvoříte zajímavý kontrast. Milovníky elegantního provedení jistě nadchne třeba béžový nebo vínový luxor, který vašemu gauči a celému obývacímu pokoji dodá jistou dávku skutečné originality a jedinečnosti.

Bát se nemusíte ani zajímavých dekorací a barevných kombinací

Jste-li naopak mladí lidé, kteří hledají mnohem efektnější provedení, potom nemusíte zoufat, jelikož skvěle vypadající dekorativní polštářky seženete také. Klasika kombinující černé a bílé proužky, nebo černobílé motivy květin jistě ozvláštní jakýkoliv interiér. Stejně tak ale můžete vybrat zajímavé polštářky s obrázky květin a luční trávy, nebo vsadit na zajímavý retro styl, který se může skvěle hodit třeba do obývacího pokoje vaší babičky. A tím se dostáváme k tomu, že polštářky nemusí být nutně určeny výhradně pro vás samotné, ale mohou se stát s blížícími Vánocemi dokonalým tipem na velmi zajímavý dárek – pro prarodiče, rodiče, ale i pro vaše děti, přátele, blízké a kolegy v práci.

PARTNER:logo rajpolstarku.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

  1. Polštářky. Skvělý pomocník například k zamaskování nepořádků, jediný pomocník při své vyčerpanosti a zároveň snad neunavitelnosti dětí? No přeci polštářová bitva! … Do malých polštářků jsem si našila i levandulové pytlíčky, které se dají pověsit do skříně a účinně fungují jako prevence před moly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno