napínací potahy na sedací soupravy

Pokud vybíráme nábytek do našeho interiéru, logicky chceme, aby vypadal co nejlépe a celkově ladil s konceptem našeho domu nebo bytu. Na každém nábytku se ale dříve nebo později podepíše zub času. Nejvíce samozřejmě trpí křesla a gauče, která jsou namáhána nejvíce. Pokud se tímto problémem trápíte i vy a nové čalounění není řešením, které chcete podstoupit, máme pro vás unikátní tip, a to jedinečné multielastické potahy. Díky nim dáte sedačce za pár okamžiků zcela nový vzhled, a to bez obav z toho, že toto řešení jakkoliv výrazně zatíží vaši peněženku.

Špičková kvalita je samozřejmostí

Pokud nad tímto řešením uvažujete, přirozeně budete chtít, aby vám potahy nabídly ty nejlepší možné vlastnosti. Samotnou kvalitu materiálu zajišťují renomovaní výrobci ze Španělska, ale také z Itálie. Pečlivý výrobní proces, ale i následná výstupní kontrola jsou zárukou toho, že napínací potahy plně uspokojí i nejnáročnějšího zákazníky. Navíc je jistě uspokojí i bohatá škála různých barevných motivů a designových provedení.

Samozřejmostí je ale ona hlavní funkce, která by měla dát vašemu gauči i křeslu zcela nový vzhled. Jelikož se každý z potahů dokáže jakémukoliv tvaru perfektně přizpůsobit, bude vše vypadat, jako by celá sedací souprava byla znovu čalouněná. Jenom vy tak budete vědět, že tomu tak není. Navíc si svůj vzhled udrží stále, protože potah je možno prát v běžné pračce.

Dejte sbohem nevzhledným a shrnujícím se dekám

Ať už chcete vylepšit vzhled vašeho starého nábytku, nebo chcete, aby sedačka, křeslo a židle byla ochráněna před dětmi a domácími mazlíčky, či plánujete během pár chvil změnit celkový koncept vašeho pokoje, zvolte tuto možnost. Tyto revoluční potahy vám přináší eshop Decodoma, a to v bohatém výběru velikostních, ale i designových variant. A s blížícími se Vánocemi se může jednat i o velmi zajímavý tip na nejlepší dárek.

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno