rustikální nábytek

Nábytek z masivu, a rustikální nábytek zvláště, má své jedinečné a nenahraditelné kouzlo. Nejenže s ním vstoupí do Vašeho domova příjemná atmosféra starých časů, ale je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, zajištujících jeho velmi dlouhou životnost a zachování tohoto originálního nábytku pro celé další generace.

Aby byl zachován původní a přirozený vzhled rustikálního nábytku, je ošetřen kvalitními přírodními vosky, které jej ochrání před povrchovým poškozením, vlhkostí a dalšími klimatickými vlivy a prodlouží tak i jeho životnost.

Jste i Vy příznivci dobového nábytku z masivu a sníte o tom zařídit si interiér v rustikálním stylu? Potom neváhejte a prohlédněte si kolekci exkluzivního stylového nábytku Mexicana, která je určena milovníkům starých časů a je ideální volbou do všech stylově zařízených pokojů.

Rustikální nábytek Mexicana se liší od běžného a moderního nábytku nejen svým úchvatným a nezaměnitelným designem, ale i precizním zpracováním a důmyslným a originálním řešením detailů, včetně patinovaného kování. Proto je také mezi zákazníky velmi oblíben a vyhledáván.

Z kolekce rustikálního nábytku Mexicana lze vybavit celý interiér – obsahuje propracované jídelní, psací i konferenční rustikální stoly a židle, praktické a nádherné rustikální komody, skříně či knihovny, rustikální postele a noční stolky, prosklené rustikální vitríny a další dobový nábytek, včetně rustikálních doplňků v podobě zrcadel, poliček apod.

rustikální postele

PARTNER : id nábytek[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno