Koberce Vopi

Koberce v místnostech bytů či domů často v minulosti zakrývaly povrchy parketových podlah, nevzhledných lin či klasický studený beton. Dominovaly téměř každému bydlení a byly položeny po celé ploše místnosti. Většinou se kupovali na míru vzhledem k atypickým rozměrům místností a vyjma kuchyně a koupelny byly po celém bytě. Od tohoto trendu se však v současné době dávno upustilo, nicméně to neznamená, že by koberce vymizely nadobro. Objemné koberce však byly nahrazeny stylovými kusovými koberci.

Kusové koberce nejčastěji doplňují prostory obývacích pokojů, a to v oblasti sedačky a konferenčního stolku. Zde tvoří designový doplněk a mnohé domácnosti volí modely s vysokým vlasem a zajímavým barevným dezénem či motivy. Koberce dále nalezneme v ložnicích po bocích postelí. Jejich funkce je čistě praktická. Vždy když ráno vstáváte, nohami se dotkneme příjemného huňatého koberce, který vás po ránu zahřeje a rozjasní váš den.

Své místo mají samozřejmě i dětské koberce. Jelikož si děti velmi rády hrají na zemi, která je studená, koberce zde slouží jako bariéra kusove-koberce-teheranmezi podlahou a dítětem. Koberce pro děti navíc vyobrazují krásné pohádkové motivy, postavičky z oblíbených pořadů nebo například infrastrukturu měst, pomáhají tedy rozvíjet i fantazii dítěte. Navíc zpříjemní i herní prostor dítěte a jejich pokoj dostane útulnější nádech.

V internetovém obchodě http://www.vopi.cz koupíte koberce klasické, moderní, luxusní i orientální. Pro snadnější výběr si můžete preferované modely vyfiltrovat dle barvy, tvaru, rozměrů, vzoru nebo materiálu. Finální volba potom záleží na vašem vkusu a sladění interiéru s dalšími bytovými doplňky.

 

Kusové koberce od firmy Vopi jsou kvalitní, cenově velice příznivé a dodávané přímo od výrobce. S jejich nákupem budete určitě spokojeni a váš interiér dostane nový styl a jiskru.

PARTNER: Logo Vopi koberce

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno