dřevostavby Stavex

Montované dřevěné domy jsou ekologické, voňavé a příjemné na bydlení. A když se k tomu přidá nízkoenergetické provedení, není nad čím přemýšlet. A jaké jsou tedy výhody dřevostaveb? Z těch nejdůležitějších jmenujme například téměř bezúdržbový provoz, výstavba domů je poměrně levná, jednotlivé místnosti v domě se dají jednodušeji přestavět, designu dřevostavby se meze nekladou a lze tedy vytvořit jakýkoli styl domu a nakonec bydlíte ihned po jeho dostavění, jelikož není třeba čekat na vysychání domu. Kromě toho máte pocit užšího vztahu k přírodě a přirozeného bydlení v klidném prostředí. A na koho se obrátit, přejete-li si nechat postavit dřevostavbu? Zkuste společnost Stavex s oficiálními internetovými stránkami http://www.stavex.cz/.

Firma Stavex má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby montovaných dřevostaveb, které mimo jiné získala i od norské společnosti Systemhus. U Kutné Hory nabízí prohlídku vzorového domu, kterou si snadno domluvíte telefonicky. Každý klient získá studii vybraného rodinného domu z kolekce, která je pak upravena na míru požadavkům zákazníka. Dle domluvy je možné sjednat i zpracování studie domu, jeho kalkulace, zpracování projektu i možné financování výstavby.

Firma Stavex vám postaví dům od základové desky po jakoukoli fázi až po variantu na klíč. Dřevostavby na klíč tvoří ideální řešení pro klienty, kteří si přejí se nastěhovat do hotového domu bez jakýchkoli dalších úprav. Navíc v průběhu výstavby spolupracujete s jedním dodavatelem, který zkoordinuje veškeré práce a řemesla.

Nízkoenergetické domy montované ze dřeva jsou ideálním řešením pro rodiny s dětmi i starší generace. Stavební materiály jsou vysoce kvalitní, nabízí stabilní teplotu a v zimě můžete topit pouze v místnostech, které obýváte. Bydlení v dřevostavbách je pohodlné, moderní a uklidňující, vyzkoušejte ho tedy i vy a nechte si jednu postavit pro sebe.

PARTNER: logo Stavex

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno