aa
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / Kde všude můžete využít LEDky

Kde všude můžete využít LEDky

led osvětleni v interiéru

Když mluvíme o ledkách, máme na mysli LED žárovky, svítidla, zdroje, pásky a jiné vychytávky, které nám technologie LED nabízí. S trochou fantazie si doma můžete vytvořit ne ledové, ale „ledkové“ království, které nebude jen krásné na pohled, ale hlavně vám ušetří spoustu elektrické energie.

LED osvětlení v interiéru

V interiéru potřebujete především dostatek světla. Ten vám dokáže zajistit dostatečné množství jakéhokoli osvětlení, opravdu úsporně to zvládnou ale pouze LED zdroje.

LED žárovky seženete v různých variantách a světelných barvách. Právě barevné osvětlení je ideální třeba do ložnice nebo obývacího pokoje, kde navodí tu správnou atmosféru. LEDky už jsou v dnešní době natolik „chytré“, že dokáží rozeznat, zda je již šero, nebo zda se v místnosti někdo pohybuje, aniž by k tomu využívaly dalších externích senzorů.

Do pracovny pořídíte lampu s LED žárovkou, chodbu můžete zútulnit bodovými LED svítidly umístěnými v podhledech. LED pásky nebo LED trubice zase využijete v kuchyni – jsou ideální na dostatečné osvícení kuchyňské linky tak, abyste při vaření zase dobře viděli na jednotlivé potraviny.

LED osvětlení v exteriéru

LEDky nejsou určeny jen dovnitř, vyhrát si s nimi můžete i v exteriéru. Třeba LED žárovky se skvěle hodí na osvětlení balkonu nebo terasy. Osvítit příjezdovou cestu nebo jezírko vám zase pomůžou LED pásky nebo bodová svítidla.

Kombinací a nápadů, které můžete pomocí LED osvětlení realizovat, je mnoho. Stačí jen odhodlání pustit se do práce. S LED zdroji můžete být originální, mít dostatek světla a zároveň šetřit energii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Jakub

    / Odpovědět

    Zdravím, je pravda, že LEDky se hodí všude. Koukněte se třeba na tohle provedení: kovian.cz/cz/Pohony/Vystrazne-lampy-anteny/ECLIPSE-vystrazne-svetlo-24V-LED-osvetleni-s-nocnim-osvetlenim-stmivacim-cidlem-a-zabudovanou-antenou.html. Co na něj říkáte? Já hned objednávám!

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení