kamery náhled

Fantazie vývojářů a techniků je bezbřehá, takže nepřekvapí, že nabízejí pestrou škálu špionážních kamer, které jsou ukryty v nábytku či součástech pokojů a pracoven. Jedná se výhradně o skryté kamery do bytu, vnitřní interiérové kamery, určené k monitorování místností. Tajná kamera je zasazena do čehokoli, co nepřitáhne pozornost zlodějů, a je tak dokonale maskovaná. Může být součástí brýlí, pera, knihy anebo hodin. Systém se zapíná pohybem a nasnímá záškodníka i při slabém osvětlení.

Dnes už se špionážní kamera stává naprosto běžnou součástí domů, bytů, kanceláří a obchodů – zbavuje nás tak starosti o pohlídání objektu, pokud nejsme přítomni. Můžeme tak s klidem cestovat, trávit dovolenou u moře anebo odjíždět za prací. Máme svůj majetek neustále pod dohledem, takže se nemůže stát, že nás po návratu budou čekat jenom holé zdi.

Bezvadně schovaná a nenápadná je skrytá kamera v hodinách CEL-TEC FHD 30 E night. Kamera je nainstalována do stolních digitálních hodin a má FULL HD rozlišení. Zapne se, když zaznamená pohyb, má zabudovaný diktafon a může být trvale napájena ze sítě.

V současnosti jde o nejmodernější skrytou kameru ve tvaru digitálního budíku. Součástí záznamu je samozřejmě i časové razítko. Zařízení podporuje paměťové karty micro SD/SDHC až do velikosti 32 GB. Na takovou kartu se vejde až 5 hodin videozáznamu. Kamera je vybavena 1 mega pixelovým CMOS senzorem a záznam pořizuje ve FULL HD kvalitě 1920×1080. Při 30 snímcích za sekundu tak vytváří plynulý a čistý obraz. Pokud tedy hodláte obohatit místnost o skvělý módní doplněk a přitom střežit svůj majetek, zakoupení těchto digitálních hodin s kamerou je skutečně dobrá volba.

Skrytou kameru v hodinách CEL-TEC FHD 30 E night lze zakoupit na eshopu Cel-Tec.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno