úložné krabice

Už jste se setkali se situací, kdy potřebujete uložit do polic, na skříně nebo pod postele předměty, dokumenty, cédéčka, knihy a další věci?

Čím víc nám v bytě přibývá věcí, zejména těch sezónních, tím více pak přemýšlíme, jak je hezky uklidit, ale do čeho? Pak sháníme různé pytle nebo kupujeme drahé plastové nebo látkové úložné krabice nebo koše, které se nám zrovna rozměrově nehodí. A co teď? Můžeme Vás seznámit s jednodušším a daleko levnějším způsobem, jak bezpečně a pohodlně uskladnit například vánoční ozdoby nebo šanony s fakturami.

Existuje levnější a daleko pohodlnější varianta výše zmiňovaných úložných prostředků, kterou nabízí e-shop s kartony, obaly a krabicemi PAKETO.CZ. Co byste řekli na obyčejný karton? Ano, obyčejná kartonová krabice s víkem. Má oproti látkovým, plastovým nebo proutěným krabicím a košům hned několik výhod. Je levná, je vyrobena z lehkého materiálu a dokáže být i dostatečně pevná. Teď si určitě říkáte, že jde jen o obyčejný hnědý nevzhledný karton. Ale i nyní jste na omylu. Úložné kartonové krabice  se dají sehnat i v barevném provedení. Takovou krabici si pak už můžete i vystavit na obdiv.

Zapátrali jsme a existuje jich několik druhů. Krabice s víkem, kdy víko je zvlášť nebo krabice s odklápěcím víkem, kdy víko je její součástí. Navíc jsou boky krabic opatřeny vyseknutými otvory pro ruce. Pokud budete potřebovat krabici plnou knih, vytáhnout z pod postele, velmi tyto úchyty oceníte.

Dokonce lze takovou krabici vyrobit přímo na míru. A to už od jednoho kusu. A pokud si nevíte rady s konstrukcí, odborníci na kartony vám poradí  a navrhnou i řešení, jak by nejlépe měla krabice vypadat, aby vám vyhovovala jak co do objemu, tak do hmotnosti archivovaných a uskladňovaných věcí.

Stěhovací krabice vám usnadní spoustu práce

úložné krabicePodobným způsobem lze využít kartonových krabic i pro účely stěhování. Jako stěhovací krabici můžete využít krabici od banánů nebo vám možná bude stačit igelitový pytel. Ovšem má to háček. Pytel nemá zas tak velkou nosnost, navíc choulostivé věci se v něm určitě rozbijí. Krabice od banánů je sice zadarmo, ale je dost malá a čím ji zakrýt aby nám obsah nezmokl? Zase další shánění nějaké fólie a lepicích pásek a čas nám běží. Jednodušší je sehnat si krabici vyrobenou z kartonu, která je přímo určena pro účely stěhování. Takováto krabice je specifická. Má zdvojené kartonové dno, v některých případech i boční stěny. Takže pokud stěhujete něco těžkého, můžete si být jisti, že to neskončí na chodníku. Ano, i to se může stát obyčejné krabici od banánů. Dno se při přetížení krabice protrhne a váš cenný porcelán může skončit hromádkou střepů. Takže to je první plus krabice na stěhování. Dalším kladem je zámeček na horních klopách krabice. To znamená, že krabici již ničím nemusíte přelepovat. Po zaklopení zůstává obsah hezky uzavřen v krabici. A třetí výhodou je i její další použití. Po přestěhování určitě zase najdete spoustu věcí, které je potřeba někam uskladnit.

Takže šup s nimi do krabice, zavřít a uložit zase na příští sezónu.

PARTNER: logo paketo.cz

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno