dětská postel

Mnoho rodičů zajímá, kam umístit postel v dětském pokoji tak, aby se dítě cítilo bezpečně. Možná se budete divit, ale samotné místo má obrovský vliv na to, jak se dítě bude chovat. Mimo jiné se prostor také výrazně podepíše na spánku dítěte. Nepodceňujte tedy vhodné místo a začněte mu věnovat potřebnou péči.

Pro dítě jen to nejlepší

Dítě vám bude růst defakto před očima. Ani se nenadáte a bude vám chodit do školy. To je období, kdy se potřebuje plně soustředit. Jakékoliv prvky, nevhodné barvy nebo nevyhovující dekorace ho mohou natolik unášet, že nebude moct usnout. Do školy pak následně bude chodit v nepoužitém stavu, protože usnulo na posledních pár hodin. Pamatujte si jedno, když je spokojené dítě, jste poté spokojeni i vy, jakožto rodiče. Kam umístit postel v dětském pokoji pro maximální bezpečí dítěte? Pojďme se na to podívat.

Trochu své fantazie a trochu metody Feng Shui

Metoda Feng Shui by to bezesporu vyřešila za vás. To si ovšem můžete dovolit například v ložnici nebo obývacím pokoji. Tady se jedná o dětský pokoj, a navíc o konkrétní věc. Zapojte svou rodičovskou fantazii. Nikdo nezná vaše dítě lépe než vy samotní. Víte, co pomůže dítěti usnout? Přijďte na to.

Kam umístit postel v dětském pokoji?

Dítě by mělo mít přehled nejlépe o celé místnosti, a to včetně dveří. Na druhou stranu není vhodné umístit postel přímo pod okno. Najděte tedy místo, ze kterého bude mít, jak se říká celou místnost pod palcem. Převážně jde o viditelnost dveří. Tato metoda se mimo jiné využívá právě v metodě Feng Shui. Je pochopitelné, že byste ji nejraději umístili naproti čisté stěny, aby mělo kvalitnější spánek, ale tento způsob mu ho jenom zhorší. Čistě bílá zeď bude mít totiž na dítě negativní vliv.

Odstraňte nevyhovující předměty

Nad posteli i v blízkosti ní by neměli ležet nevyhovující předměty, které by mohly ohrozit zdraví vašeho dítěte při cestě na záchod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno