aa
Jste zde:  / Developerské projekty / NEJNOVĚJŠÍ / Reality / Možná, že si prohlížíte váš nový domov? Představujeme rezidenci Nová Elektra

Možná, že si prohlížíte váš nový domov? Představujeme rezidenci Nová Elektra

byty

Najít bydlení může být v současnosti skoro stejně tak těžké, jako najít ideální protějšek nebo třeba archu úmluvy. Pokud byste tak chtěli tip na zbrusu nové byty v Praze, které se navíc nacházejí v nezaměnitelném a příjemném prostředí, něco bychom tu pro vás asi měli.

Vaše nové bydlení v Praze

První etapa rezidenčního projektu Nová Elektra na Praze 9 přináší zájemcům více než devadesát bytových jednotek.

Na pomezí Hloubětína a Vysočan, v Poděbradské ulici, si můžete pořídit moderní byty všech velikostí. Od startovacích 1+kk až po rodinné 4+kk. Od úsporných 25 m2 až po prostorných 116 m2. To vše v cenovém rozpětí od tří do devíti milionů korun.

Tradice i modernita

Pokud chcete bydlet na místě s příběhem, jste na správném místě. Byty v Poděbradské ulici totiž nevyrostly na zelené louce. Nová Elektra představuje výsledek proměny starší průmyslové administrativní plochy, na lokalitu moderního rezidenčního bydlení.

Součástí projektu jsou nejen byty, ale i kompletní infrastruktura včetně hřišť, parků, relaxačních koutků a do budoucna také obchodů. Už nyní se přitom nachází několik obchodních domů v bezprostřední blízkosti.

A jak je to s dopravou? Nová Elektra leží přímo u tramvajové zastávky. Pokud byste chtěli raději metrem, do stanice Hloubětín je to pěšky zhruba 5 minut. Za 20 minut jste tak bez problémů v centru města.

byty

Když se byt stává domem

Nová Elektra sice nabízí byty, avšak díky všem výhodám, které nový komplex poskytuje, si dost možná budete připadat spíš jako v rodinném domě.

Toužíte po tom pěstovat si vlastní rajčata nebo opečovávat vlastní růžový záhon? Pokud se rozhodnete pro byt v přízemí, můžete už pomalu vytahovat sazeničky a semínka. Na vlastní soukromé zahradě si vypěstujete, co jen budete chtít.

Pokud se obáváte toho, aby vám nějaký darebák neobjel auto klíčem, žádný strach. Vaše garáže jsou připraveny.

A pokud si do nového bydlení hodláte přitáhnout spoustu haraburdí, se kterým tak úplně nevíte, co provést, ale vyhodit jej rozhodně nechcete, zůstaňte klidní, dostatek skladovacích prostor je také zajištěn.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2020 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení