aa
Jste zde:  / Interiér / Kuchyně / Jeden zásadní rozdíl mezi průměrnou a krásnou kuchyní

Jeden zásadní rozdíl mezi průměrnou a krásnou kuchyní

obklady do kuchyně

Je to tady. Konečně si zařizujete svou novou kuchyni tak, jak si jí představujete v těch nejpříjemnějších zasněných chvilkách. Máte hlavu plnou nápadů na to, jak doladit nejrůznější detaily nového interiéru a otázek kolem částí kuchyně, u nichž nevíte, co s nimi. Jsou takovouto částí i obklady do vaší nové kuchyně? Pak si můžete oddychnout, protože vám právě jedno rozhodování a vymýšlení odpadlo. Nyní se totiž dočtete o těch nejideálnějších skleněných obkladech do kuchyně od skleneneobklady.cz, které dodají vašemu interiéru podstatně více elegance, vznešenosti, přitažlivosti, ale i praktické funkčnosti, než všechny ostatní. V čem tkví kouzlo skleněných obkladů do kuchyně?

Elegance ruku v ruce s praktickou výdrží a odolností

obklady do kuchyněPrvní jejich zásadní předností je samotný materiál, který skleneneobklady.cz používají. Jedná se o tzv. kalené sklo, které má mnohem vhodnější vlastnosti oproti klasickému sklu, co se užití v kuchyňských prostorách týče. Dá se prakticky bez jakékoliv deformace a poškození vyřezávat a vykrajovat do všech možných tvarů, které perfektně vyplní každičký záhyb vaší kuchyně. Nebudete tedy muset podřizovat design technickým možnostem a parametrům obkladů. Naopak, kalené sklo je skvělým prvkem, který díky své průzračnosti, lesku a hladkému povrchu dá vyniknout různým barvám a vzorům, jimiž bude vaše kuchyň ozdobena. To je též důvodem, proč skleněné obklady do kuchyně naleznete dnes již téměř ve všech moderních interiérech, které se řídí nejnovějšími trendy a jejichž cílem je co největší estetická krása celé kuchyně.

Nyní přejděme k těm ryze praktickým přednostem a vlastnostem skleněných obkladů. Jistě každý z vás, kdo někdy vlastnil kachlový obklad v kuchyni, strávil nekonečné desítky minut čištěním spár, kam se jako železných prach k magnetu slézala všechna špína z vaření, mytí nádobí a dalšího provozu kuchyně. Toto nutné martyrium vám díky skleněným obkladům zcela zmizí ze života. Naopak, díky své jednoduchosti a kvalitě se tyto moderní obklady dají rychle a snadno setřít a očistit, takže s údržbou ztratíte minimum času a navíc bude vaše kuchyň neustále zářit novotou, jako byste jí dali dohromady teprve včera.

Téměř nerozbitné a v případě nehody velice bezpečné

Kalené sklo je vysoce pevným a odolným materiálem. Bez nejmenších problémů snese teploty do 250 stupňů Celsia a stejně tak jej jen těžko ohrozí různé klasické mechanické škrábance či odřeniny, kvůli kterým byste na starém obkladu do kuchyně již měli nepěkné rýhy a stopy. A v případě, že se sklo v případě nějaké větší nehody přeci jen rozbije, nebudete se muset bát pořezání o střepy, ani se strachovat o vaše děti a dlouhou dobu je nepouštět do kuchyně. Kalené sklo se v případě prasknutí rozpadne na stovky maličkých a především absolutně tupých částeček, které nikoho z vaší rodiny nezraní. Toto jsou jasné důvody, které vám říkají – objednejte si na skleneneoklady.cz váš nový krásný obklad kuchyně!

PARTNER: logobarevneskla

 

Zdroj: Foto shutterstock.com, skleneneobklady.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení