Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Interiér / Ložnice / NEJNOVĚJŠÍ / Jaké ze 4 druhů povlečení se nejvíce hodí pro vás?

Jaké ze 4 druhů povlečení se nejvíce hodí pro vás?

české povlečení do ložnice

Povlečení výrazně ovlivňuje kvalitu i vašeho spánku! Potíte se, nebo se naopak probouzíte zimou? Máte nepříjemný pocit na pokožce? Problém pravděpodobně vězí v nesprávně zvoleném druhu povlečení. Naučte se rozlišovat druhy povlečení a vyberte si to pravé pro vás!

Bavlněná klasika

Už po mnoho let se největší popularitě těší bavlněné povlečení. Možná je to zapříčiněno zvykem, u někoho neznalostí. Bavlněné povlečení má příjemné vlastnosti, jako je pevnost, schopnost udržovat stabilní teplotu a odvádění vlhkosti. Jeho nevýhodou je, že se musí žehlit.

Krep se specifickou strukturou

Na žebříčku popularity se drží vysoko povlečení z krepu. Má specifickou strukturu – látka střídá jemné a zvrásněné pruhy. Krepové povlečení existuje dvojího druhu. Je vyrobeno buď z čisté bavlny, nebo s příměsí umělých tkanin. Výhodou krepového povlečení je i jeho stálost, díky které si na dlouho zachová původní barvu i tvar. Jistě oceníte, že tento typ povlečení není třeba žehlit.

Mikroflanel perfektně zahřeje!

Jestliže je vám neustále zima, neváhejte a pořiďte si povlečení z mikroflanelu. Textilie má husté chloupky, povlečení je krásně jemné a hřejivé, vhodné hlavně pro zimní období. Výhodou je, že mikroflanel rychle schne a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu.

Dokonale hebké damaškové povlečení

Preferujete luxus? Vaší volbou by se mělo stát damaškové povlečení. Je vyrobeno z bavlny nejvyšší možné jakosti, která je super hebká na omak. Toto povlečení povýší každou ložnici na luxusní místo! Damaškové povlečení se vyznačuje extra odolností a je velmi hebké.

Tip na výhodný nákup!

Všechny zmíněné druhy a ještě několik dalších nabízí e-shop rodinnebaleni.cz. Těšte se na české povlečení z bavlny, atraktivní moderní i klasické vzory inspirované oblíbeným retro stylem, luxusní povlečení pro nejnáročnější – to vše ve spojení s příjemnou cenou!

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Monika

    / Odpovědět

    Tak materiál je v podstatě v mém případě jedno: jen nesmí kousat. Určitě se ale rozhoduji pod co si lehnu v zimě a pod co v létě. Hlavním mým kritériem pro volbu je barva a vzory, přeci jen se krásně usíná například v pěkných puntíkovaných dečkách, než v čistě bílém povlečení 😉

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby