aa
Jste zde:  / Dětské pokoje / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Jak zařídit dětský pokoj

Jak zařídit dětský pokoj

dětské pokoje

Výběr nábytku, doplňků a dekorací do dětského pokoje není vůbec snadný. Jedno je však jisté. Vždy byste měli dbát na bezpečnost a zdravotní nezávadnost veškerého vybavení. Rovněž je nezbytné zařídit dětský pokoj tak, aby padl vaším ratolestem do noty. V každém případě lze doporučit modulární systémy, které na sebe pěkně navazují.

Stůl po bratrovi, židle po sestře

Tak takhle by to nešlo. Modulární systémy se postarají o pěkné prostředí v dětském pokoji. Vybavení je vyrobeno ze stejného materiálu, vše ladí tón v tónu. Rodiče malých dětí si oblíbili sestavy nábytku do rohu, protože šetří místo v pokoji. Jak už to tak bývá zvykem, na dětském pokoji se spíše šetří. Mnoho lidí si myslí, že jejich potomci rostou rychleji než by se zdálo, a proto si vystačí se starším nábytkem. To je špatně. Pokud se rozhodnete pro koupi modulového vybavení, můžete se spolehnout na dokonalou harmonii v každičkém detailu.

Postel, matrace a úložné prostory

Stěžejní složkou tohoto pokoje je stabilní postel s kvalitní matrací, protože právě v posteli tráví děti velkou část volného času a samozřejmě v ní spí. Pakliže vám nezbývají peníze na designovou postel, dopřejte polštářům a peřinám alespoň senzační ložní prádlo s pohádkovými motivy. Také úložné prostory hrají prim. Kam by si děti ukládaly potřeby do školy, knihy, časopisy, ale i hračky a oblečení? Regály, skříně, zásuvky a komody jsou k nezaplacení.

Psací stůl a rostoucí židle

Pokud je to ve vašich finančních možnostech, opatřete dětem rostoucí psací stůl s židlí. Věřte, že se vám tato investice vrátí nastokrát. Jen tak zajistíte svým miláčkům zdravé a pohodlné sezení. Budou si kreslit, číst a soustředit se na učení jako v peřince. Na dětský psací stůl patří lampa, jen tak budou vidět vše naprosto dokonale. Když pomineme klíčové prvky nábytku, je nutné pomyslet na veselé dekorace, jako jsou obrázky, tapety, závěsy či koberce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení