dětské pokoje

Výběr nábytku, doplňků a dekorací do dětského pokoje není vůbec snadný. Jedno je však jisté. Vždy byste měli dbát na bezpečnost a zdravotní nezávadnost veškerého vybavení. Rovněž je nezbytné zařídit dětský pokoj tak, aby padl vaším ratolestem do noty. V každém případě lze doporučit modulární systémy, které na sebe pěkně navazují.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Stůl po bratrovi, židle po sestře

Tak takhle by to nešlo. Modulární systémy se postarají o pěkné prostředí v dětském pokoji. Vybavení je vyrobeno ze stejného materiálu, vše ladí tón v tónu. Rodiče malých dětí si oblíbili sestavy nábytku do rohu, protože šetří místo v pokoji. Jak už to tak bývá zvykem, na dětském pokoji se spíše šetří. Mnoho lidí si myslí, že jejich potomci rostou rychleji než by se zdálo, a proto si vystačí se starším nábytkem. To je špatně. Pokud se rozhodnete pro koupi modulového vybavení, můžete se spolehnout na dokonalou harmonii v každičkém detailu.

Postel, matrace a úložné prostory

Stěžejní složkou tohoto pokoje je stabilní postel s kvalitní matrací, protože právě v posteli tráví děti velkou část volného času a samozřejmě v ní spí. Pakliže vám nezbývají peníze na designovou postel, dopřejte polštářům a peřinám alespoň senzační ložní prádlo s pohádkovými motivy. Také úložné prostory hrají prim. Kam by si děti ukládaly potřeby do školy, knihy, časopisy, ale i hračky a oblečení? Regály, skříně, zásuvky a komody jsou k nezaplacení.

Psací stůl a rostoucí židle

Pokud je to ve vašich finančních možnostech, opatřete dětem rostoucí psací stůl s židlí. Věřte, že se vám tato investice vrátí nastokrát. Jen tak zajistíte svým miláčkům zdravé a pohodlné sezení. Budou si kreslit, číst a soustředit se na učení jako v peřince. Na dětský psací stůl patří lampa, jen tak budou vidět vše naprosto dokonale. Když pomineme klíčové prvky nábytku, je nutné pomyslet na veselé dekorace, jako jsou obrázky, tapety, závěsy či koberce.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Ona to zase není taková věda, vybavení do pokojíčku nakonec vybíráme pro malé děti my a ony z toho nemají moc rozum. Důležitý je se neztratit v té změti nápadů a inspirace. Tomáš

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno