jak vybrat kuchyňskou linku
titulek

Otázka, kterou si pokládá snad každý manželský pár. Ženy kladou důraz na vzhled, údržbu a dostatek místa pro nádobí i spotřebiče. Muži se starají o funkčnost, chtějí mít vždy plný žaludek. Pro děti je důležitá dosažitelnost nádobí a plná lednice. Samotný výběr kuchyně není snadný. Před pořízením kuchyňské linky berte v potaz finanční možnosti, materiál, vzhled a životnost.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Vybírejte správného dodavatele kuchyní

Velký důraz přiložte výběru dodavatele kuchyní. Ne všichni mohou splňovat vaše představy o ceně a kvalitě služeb. Malé finanční zatížení slibují kuchyňské linky přímo z obchodu. Již sestavené produkty jsou ihned dosažitelné a vzhledově přijatelné. Pokud žádáte komfort a originalitu, je lepší se obrátit na služby truhláře. Postaví vám kuchyni na míru vašim představám. V tomto případě počítejte s mnohem vyšší pořizovací cenou. Populárním materiálem kuchyňských linek je masiv. Po dlouhá léta si užijete jeho odolnosti, pevnosti a hřejivosti. Masivní kuchyňský nábytek má své kouzlo a splňuje podmínky kvality. Ne všichni si do domu pustí moderní umělé materiály.

Dřevo, sklo a lamino

Velký ohled berte na materiál, z něhož je kuchyně vyrobena. Musí vám přeci sloužit po mnoho let! Stěžejní roli představuje dlouhá životnost. Nejčastějším a cenově příznivým materiálem je laminát a fólie. Upřednostníte jeho snadnou údržbu a pestré varianty dekorů. Jistě se vám zalíbí jeho plastické reliéfní provedení, vzory dubového anebo exotického dřeva. Plastický povrch je příjemný pro oči i na dotek. Kvalitní pětivrstvé desky nabízejí kvalitu a odolnost.

Pracovní desky na prvním místě

Nezbytným kuchyňským prvkem jsou pracovní desky. Rozhodněte se pro lamino, osloví vás přiměřenou cenou a designem. Není však vhodné pro odkládání horkých hrnců a špatně odolává vlhku. Dřevěné pracovní desky zaujmou přírodním materiálem a dlouhou životností. Odradí snad jen vysoká cena a náročná údržba. Kameninové varianty uspokojí svou odolností a mnoha dekory. Vysoká cena, větší váha a malý výběr dekoru patří mezi negativa.

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno