Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Netopte pánu bohu do oken. Víme, jak ušetřit i desetitisíce korun za rok!

Netopte pánu bohu do oken. Víme, jak ušetřit i desetitisíce korun za rok!

jak ušetřit na topení

Zdá se, že letos sv. Martin na bílém koni nedorazí. To ovšem neznamená, že topná sezóna bude slabší než loni. Naopak, meteorologové očekávají tuhé mrazy a nezbývá, než začít šetřit na příští fakturu za teplo. Anebo utáhnout ventily na topení a vytáhnout z šatníku ten nejhuňatější svetr… Pokud se vám při představě blížící se zimy dělá poněkud mdlo, nezoufejte. Nabízí se i jiná řešení, díky kterým si vaše peněženka oddechne. A vy ostatně taky, protože se zvýší komfort vašeho bydlení. Zajímají vás podrobnosti?

Pár drobných v kapse zůstane při změně dodavatele

Způsobů, jak ušetřit nemalou částku za teplo, je víc než dost. Můžete začít změnou dodavatele, která je časově nenáročná a nebude vás stát ani korunu. S trochou štěstí ušetříte pár tisíc korun, a i to se přece počítá, nebo ne?

Zateplení a kvalitní okna udrží teplo tam, kde ho chcete mít

Mnohem výraznější řešení představuje zateplení a výměna okenního systému, zejména pak v případě staršího domu. Vždyť jsou to právě stěny, střecha a okenní otvory, kterými uniká obrovské množství tepla. Zateplení a výměna oken sice vyžadují vyšší vstupní investici, ale ta se vám v průběhu příštích let vrátí i s úroky. Nejenže ušetříte až desítky tisíc korun ročně – zároveň dosáhnete lepšího tepelného komfort.

Pořiďte si moderní kotel, nebudete litovat

V neposlední řadě hraje roli i způsob vytápění. Ať už preferujete „starou dobrou klasiku“ v podobě tuhých paliv nebo komfortnější, ale dražší plyn či elektřinu, zvažte výměnu kotle za nový model. Moderní kotle nabízí efektivnější provoz a tedy opět nemalou úsporu finančních prostředků. Co je doma, to se počítá!

Nechte si poradit od odborníků!

Je toho na vás příliš a netušíte, čím začít? Třeba se dokonce bojíte, abyste neudělali zbytečnou chybu. A víte vůbec, že možná splňujte podmínky na získání nemalé státní dotace?. Odborníci vám navíc pomůžou i se získáním vhodného financování rekonstrukce pomocí hypotéky.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky