jak ušetřit na topení

Zdá se, že letos sv. Martin na bílém koni nedorazí. To ovšem neznamená, že topná sezóna bude slabší než loni. Naopak, meteorologové očekávají tuhé mrazy a nezbývá, než začít šetřit na příští fakturu za teplo. Anebo utáhnout ventily na topení a vytáhnout z šatníku ten nejhuňatější svetr… Pokud se vám při představě blížící se zimy dělá poněkud mdlo, nezoufejte. Nabízí se i jiná řešení, díky kterým si vaše peněženka oddechne. A vy ostatně taky, protože se zvýší komfort vašeho bydlení. Zajímají vás podrobnosti?

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Pár drobných v kapse zůstane při změně dodavatele

Způsobů, jak ušetřit nemalou částku za teplo, je víc než dost. Můžete začít změnou dodavatele, která je časově nenáročná a nebude vás stát ani korunu. S trochou štěstí ušetříte pár tisíc korun, a i to se přece počítá, nebo ne?

Zateplení a kvalitní okna udrží teplo tam, kde ho chcete mít

Mnohem výraznější řešení představuje zateplení a výměna okenního systému, zejména pak v případě staršího domu. Vždyť jsou to právě stěny, střecha a okenní otvory, kterými uniká obrovské množství tepla. Zateplení a výměna oken sice vyžadují vyšší vstupní investici, ale ta se vám v průběhu příštích let vrátí i s úroky. Nejenže ušetříte až desítky tisíc korun ročně – zároveň dosáhnete lepšího tepelného komfort.

Pořiďte si moderní kotel, nebudete litovat

V neposlední řadě hraje roli i způsob vytápění. Ať už preferujete „starou dobrou klasiku“ v podobě tuhých paliv nebo komfortnější, ale dražší plyn či elektřinu, zvažte výměnu kotle za nový model. Moderní kotle nabízí efektivnější provoz a tedy opět nemalou úsporu finančních prostředků. Co je doma, to se počítá!

Nechte si poradit od odborníků!

Je toho na vás příliš a netušíte, čím začít? Třeba se dokonce bojíte, abyste neudělali zbytečnou chybu. A víte vůbec, že možná splňujte podmínky na získání nemalé státní dotace?. Odborníci vám navíc pomůžou i se získáním vhodného financování rekonstrukce pomocí hypotéky.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno