Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Jak správně přistupovat k výběru garážových vrat?

Jak správně přistupovat k výběru garážových vrat?

GARÁŽOVÉ VRATA

Značka MINIROL a výroba garážových vrat jsou spolu již od začátku existence značky.  Dlouholeté tradici a zkušenostem odpovídá i široká nabídka typů vrat a způsobů ovládání.

Rolovací garážová vrata MINIROL se vyrábějí na míru. Neexistuje tedy nic jako typizované rozměry jako je tomu například u klasických dveří. Výběr vrat se přizpůsobuje tomu, co opravdu potřebujete a požadujete. Jak tedy vhodně postupovat při jejich výběru?

Garážová vrata nejlépe řešte již spolu s plány stavby

Je bezpodmínečně nutné Vaše vrata konzultovat včas. Jinak se Vám může stát, že pro sebe nehledáte řešení ideální ale nouzové. Nejlépe konzultace započít již ve fázi vytváření plánů stavby, stejně tak jako je potřeba předokenní rolety. Samozřejmě vrata jsou určená i pro obměnu stávajících a mnohdy již zastaralých systémů nebo pro dodatečnou montáž.

Pozor na stavební a bezpečnostní normy

I vrata dnes podléhají normám stavebním a bezpečnostním. Není proto dobré vzít pouze ceník a ukázat prstem. Důležitými faktory je umístění stavby a orientace vrat z hlediska odolnosti proti větru. Umístění vrat vůči veřejné komunikaci, kde je nutné řešit i bezpečnost nebo intenzita používání a další.  To vše může mít vliv na výslednou cenu.

[irp]

Myslete na praktičnost, až potom na design

Výběr vrat není tedy pouze hledáním designového řešení. Ideální volba Vám může ušetřit v budoucnu nemalé množství peněz ať již z hlediska servisu či životnosti.

Správné zadání není tedy Váš pohled na různé typy vrat a výrok typu „tato chci, protože se mi líbí“. Musíte si říci, co od vrat budete očekávat, co po nich budete chtít, jak často budou v provozu, jak a odkud je budete ovládat, zda musí mít tepelnou izolaci či nikoliv co budete dělat, když nepůjde elektřina a tak dále.

minirol garážové vrata na ovládaní

Najděte si poradce ve vašem okolí

Proto Vám nabízíme služby prostřednictvím široké obchodní sítě s bohatými zkušenostmi z praxe, které Vám pomohou si položit ty správné otázky a najít správné odpovědi, tak aby Vám výsledek dělal radost a maximálně sloužil dlouhá léta.

minirol.cz logo

 

Zdroj foto: minirol.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby