závěsná svítidla

Každý dům může být stylový, i ten váš, rodinný. Nejedná se přitom jenom o nábytek, který určuje celkový nádech domu. Důležitým a často přehlíženým prvkem jsou svítidla. Právě ta na sebe ale dokáží strhnout nejen vaši pozornost, ale také zájem vašich přátel a sousedů. Designová svítidla jdou totiž ruku v ruce se stylovým domem.

Designová svítidla v kvalitním provedení

stylová světlaKaždý, kdo si potrpí na styl, automaticky předpokládá, že zboží, které kupuje, bude kvalitní. Jenže ne vždy je design opravdu spojen s kvalitou a ani vyšší cena svítidla nemusí být vypovídající.

Jak kvalitní, ale zároveň neotřelá světla najít? Zkuste třeba designová svítidla Lucide, která si na kvalitním a originálním provedení velmi zakládají. O jejich výjimečnosti vypovídá také jejich oblíbenost, které se těší u architektů stylových budov.

Od závěsných svítidel až po koupelnová světla

Možná se to zdá jako nemožné, ale designovými svítidly Lucide vybavíte opravdu celý dům. Pro obývací pokoj můžete zvolit centrální designová závěsná svítidla, která určí ráz místnosti, a doplnit je vhodnými stolními lampami.

Chodby a stinná místa pokryjí stropní nebo nástěnná svítidla Lucide, která se vyznačují svým nadčasovým designem. Do koupelny můžete umístit vestavěná světla nebo speciální koupelnová svítidla na jednu nebo dvě úsporky.

A co venkovní světla? I ta můžou být stylová. Nástěnná venkovní svítidla Lucide jsou vybavena dostatečnou IP ochranou proti všem nepříznivým vlivům počasí, nemusíte se tak bát, že by svítidlo, které vypadá luxusně, nic nevydrželo.

Chcete se o svítidlech dozvědět více? Podívejte se na blog odborníků na kvalitní svítidla.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno