Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Okna, dveře / Stavba / Elegantní dveře jsou základem každého interiéru. Jak je vybrat?

Elegantní dveře jsou základem každého interiéru. Jak je vybrat?

interiérové dveře

V každém interiéru rodinného domu nebo bytu jsou druhy vybavení, které se objevují v každé místnosti, a mají tak na celkový vzhled a koncept interiéru velký vliv. Mezi takové druhy vybavení patří například interiérové dveře. Kromě nich také podlahy nebo osvětlení. My se detailněji zaměříme na téma dveří, protože ty jsou z designového i praktického hlediska pro domácnost velmi důležité.

Jaký druh vybrat?

Je lepší vybrat klasické dveře s otevíráním na pantech nebo dveře posuvné? Obě varianty mají své charakteristické přednosti. U klasických dveří na pantech jsou to menší stavební náročnost a nižší cena. Interiérové posuvné dveře zase nezabírají tolik místa v interiéru při otevírání. Jsou dražší a náročnější na realizaci. Zejména pokud byste měli zájem o posuvné dveře do stěny, které se zasouvají do pouzdra ve zdi.

Design – ideálně v imitaci dřeva s prosklením

Jaké designové provedení je v současné době populární? Současné architektonické trendy jsou obecně zaměřené na maximální využití přírodních materiálů v interiéru, nebo alespoň materiálů v přírodním designu. Současně je velký význam přikládán dostatku světla v interiéru. Proto jsou velmi oblíbené interiérové dveře dřevěné nebo v imitaci dřevěných materiálů, ideálně s prosklením. Prosklení dokáže zajistit prosvětlení interiéru a opticky zvětší místnosti.

Příkladem moderních dveří jsou Vasco Doors

Na trhu se v současné době dají najít stovky typů dveří od desítek výrobců. Rozdíly v kvalitě i v designu jsou mnohdy obrovské. Jedním z nejvíce uznávaných druhů z hlediska kvality i designu jsou na našem trhu dveře Vasco Doors. Tyto dveře jsou vyráběny nejmodernější německou technologií, která zaručuje jejich vysokou kvalitu. Dveře Vasco Doors mohou být vyrobeny ve variantách – jednokřídlé otočné, dvoukřídlé otočné, jednokřídlé posuvné či dvoukřídlé posuvné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 Komentář

Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy jiných webů. Pro propagaci Vaši firmy si můžete zakoupit textový odkaz uvedený výše, který bude kvalitní zpětnou vazbou pro Váš web.

  • Míla

    / Odpovědět

    Dveře si nepořizujeme jako sezónní záležitost, proto doporučujeme investovat do kvality. Možná se vám zdá, že cena dveří ve specializované prodejně je mnohem vyšší než v obchodních řetězcích, i když vypadají na pohled stejně. Ovšem pozor! Rozdíl je v jejich vnitřní konstrukci.

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby