for arch 2016

Mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se uskuteční na konci září, bude mít letos pro návštěvníky připraveno nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM (SPC), kde jim odborníci bezplatně zodpoví dotazy týkající se jak právních norem, tak praktických řešení staveb. Poradenské centrum se bude zabývat i jednotlivými denními tématy veletrhu. Generálním partnerem mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2016 je Skupina ČEZ.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Veletrh FOR ARCH 2016, který se uskuteční ve dnech 20. až 24. září v areálu PVA EXPO PRAHA, se bude spolu s prezentací nejnovějších trendů ve stavebnictví věnovat také poradenské činnosti. V rámci veletrhu proto bude ve VSTUPNÍ HALE II připraveno nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM (SPC), v němž odborníci bezplatně zodpoví návštěvníkům dotazy z oblasti stavebnictví. Zároveň bude svou činností propojovat a podporovat jednotlivá denní témata. Poradenské centrum organizuje společnost ABF, a. s., a odbornou záštitu poskytne Hospodářská komora České republiky a Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Mezi základní témata, kterými se bude SPC zabývat po celou dobu konání veletrhu, bude patřit stavební zákon a další předpisy ve výstavbě, včetně správního řízení, navrhování a provádění staveb, dokumentace ve výstavbě a konstrukční řešení, včetně bezbariérových přístupů. Odborníci také pomohou s výběrem stavebních materiálů a problematikou otvorových výplní, dokončovacích prací a povrchových úprav i technického zařízení budov. Nebude samozřejmě chybět ani téma stavebních vad a jejich odstranění. Zájemci si také budou moci nechat poradit v oblasti odhadů staveb a případného financování.

[irp]

Každý den nadcházejícího veletrhu FOR ARCH bude nově věnován jinému aktuálnímu tématu a tuto koncepci bude dodržovat a podporovat i STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM. V úterý 20. září tak bude odpovídat na dotazy spojené s kvalitou materiálů a výrobků, s příslušnými právními předpisy a prerekvizitami nezbytnými pro uvedení výrobků na evropský trh. Středa 21. září se zaměří na energetiku budov, tepelnou techniku, kvalitu vnitřního prostředí a na obnovitelné zdroje energie. Čtvrtek 22. září bude věnován odbornému vzdělávání na středních školách a celoživotnímu vzdělávání v rámci stavebních profesí. V pátek 23. září přijde na řadu fenomén „chytrý dům“ a konstrukční řešení zajišťující optimální komfort obyvatel a maximální energetickou efektivitu. Během závěrečného dne veletrhu, soboty 24. září, se bude poradenské centrum zabývat problematikou staveb svépomocí, jejich přípravou, řízením a odpovídajícím technickým dozorem, včetně řešení sporů při uzavírání staveb.

Zájemci o návštěvu veletrhu FOR ARCH mohou po vyplnění jednoduchého formuláře na stránce www.forarch.cz/sleva získat poukaz na VSTUPENKU se slevou 20 procent.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno