hypotéka mbank

Hypotéky v posledních letech lámaly rekordy a úrokové sazby klesaly tak nízko, jak to jen šlo. V poslední době však nastal mírný obrat a některé instituce lehce podražily. Přesto je stále vhodná doba na vyřízení úvěru, který vám může pomoct splnit sen o vlastním bydlení. Buďte však ostražití ohledně výběru konkrétního produktu a nedopusťte, aby se mnohaleté splácení úvěru stalo vaší noční můrou. Nechcete-li šlápnout vedle, nespokojte se s průměrem a vyžadujte to nejlepší, co je k mání.

Nebudeme chodit kolem horké kaše a představíme vám hypotéční úvěr od mBank, který si za své kvality vysloužil řadu ocenění. V čem mHypotéka Light vyniká nad konkurencí?

Úroková sazba začíná na 1,69 % p.a. Když hypotéku, tak nejvýhodnější.

mHypotéka Light si nevysloužila prestižní titul Finanční produkt roku (uděluje Finparada.cz) v posledních 3 letech pro nic za nic.

Rozhodnete-li se pro hypotéku od mBank, můžete mít úrokovou sazbu ve výši 1,69 % p.a. Ta čeká na všechny zájemce, kteří si vyberou variantu s tříletou fixací a LTV do 90 % s pojištěním. Není zde žádné „od“ obvyklé u jiných bank. Sazbu dostane skutečně každý, kdo o tuto variantu požádá bez ohledu na délce splácení nebo výši hypotéky. Banka garantuje zachování sazby po dobu 30 dnů od podpisu žádosti.

Kdo předvídá, není zaskočen

Na druhou stranu zvažte, zda se svým příjmem zvládnete i případné budoucí podražení na hypotečním trhu. Nastavte si výši splátek tak, aby váš rozpočet nijak neutrpěl. Situace kolem úrokových sazeb může být za několik let jiná než dnes a jistá obezřetnost je skutečně na místě.

Najdou se i další důvody, které hovoří pro mHypotéku Light

Vraťme se však k parametrům mHypotéky Light. Úvěr ve výši od 200 tisíc Kč do 20 milionů korun budete moct splácet po dobu od 12 měsíců do 40 let. Smluvní podmínky praví, že maximální věk žadatele nesmí v době úhrady poslední splátky překročit 70 let.

Častým trikem jiných bank také bývají různé poplatky za vedení úvěrového účtu, předčasné splácení apod. Klienti mBank neplatí ani za vyřízení a 3 čerpání úvěru, stejně jako za elektronické výpisy a mimořádné splátky (až do 20 % jistiny ročně).

Potřebujete snad další důvody, proč své nové bydlení financovat nejvýhodnější hypotékou na trhu?

mbank logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno