sprchové kouty

„Řada KOLO First je výsledkem hledání univerzálního sprchového koutu. Úsporná, sladěná forma se hodí do každého typu interiéru. Použitý materiál a technická řešení pak zaručí bezporuchové užívání na mnoho let,” říká Veronika Menšíková, marketingová manažerka společnosti Sanitec.

K elegantnímu úspornému tvaru přispěly vhodně zvolené profily a skleněné tabule, které jsou u čtvrtkruhových typů vyrobeny ze zaobleného skla. Sklo (transparentní nebo satinované matné) o síle 4 mm poskytuje pocit bezpečí a stability. Dveře jsou vybaveny pohodlnými oboustrannými madly, která ideálně splývají s celkem. Hliníkové profily lesklé stříbrné barvy zvýrazňují štíhlé tělo koutu o výšce 190 cm.

Nezávisle na atraktivní formě má kout řadu důležitých a praktických detailů, které ocení každý uživatel. Dveře se díky použití horního a dolního kolejnicového ložiskového závěsu posouvají plynule a lehce a možnost rychle vyjmout dolní závěsy a sklopit dveře navíc usnadňuje údržbu koutu. Těsnost zajišťuje magnetické těsnění dveří a speciálně profilované těsnění mezi stabilní stěnou a pohyblivou částí. Po koupeli je podlaha v okolí sprchového koutu vždy suchá.

Díky použitému technickému řešení je montáž koutu rychlá a jednoduchá. Vysouvací nástěnné profily umožňují vyrovnat případné odchylky stěn od svislého směru a profily přesně osadit na vaničce.

Čtvercové a čtvrtkruhové sprchové kouty First lze kompletovat se všemi vaničkami značky KOLO. Nejlépe ovšem tyto kouty vypadají se speciálně navrženou vaničkou stejného jména. Vanička First s integrovaným panelem již má namontovány nožičky – i to urychlí instalaci kompletního sprchového koutu v koupelně.

V nabídce Sanitec KOLO najdete 8 typů sprchových koutů First. Čtvrtkruhové a čtvercové sprchové kouty o rozměrech 80 x 80, 90 x 90 cm a výšce 190 cm se stěnami vyplněnými transparentním nebo satinovaným matným tvrzeným sklem.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno