čalouněné postele

Postel je důležitým prvkem nejen našeho domova, ale také našeho zdraví a celkově našeho života. Odborníci se shodují, že správně vybraná postel je základem pro kvalitní a uspokojující spánek. Nevhodná postel nám může zajistit bolesti zad a nepříjemné migrény. Jak tedy správně zvolit postel a jaké máme vůbec možnosti?
To, že postel je důležitým kusem nábytku, bez kterého se nedá dlouho a hlavně kvalitně žít, není nic nového pod sluncem. Základem takové vhodné a kvalitní postele, která nám může zajistit zdravý spánek, jsou matrace a rošty. Kromě nich však můžeme vybírat i z různých typů postelí, které se odlišují použitými materiály.

Hřejivé a designové dřevěné postele

Větší klasikou jsou pravděpodobně dřevěné postele, které se vyrábějí z masivu (dýhy). Nejčastěji se můžeme setkat s měkkými dřevinami, jako jsou borovice nebo smrk, nebo tvrdšími dřevinami, jako je buk či dub. Dřevěné postele stejně jako každý dřevěný nábytek působí hřejivě a nadčasově.
U dřevěné postele si člověk vybírá pouze rám, který by měl být bytelný a stabilní. Rám pak doplníme o rošt s pružnými, ale pevnými lamelami a o pohodlnou matraci, která vyhovuje našim zádům.

Stylové čalouněné postele, které interiéru sluší

čalouněné postele prodejceNicméně čalouněné postele, které představují stálici na trhu, jsou také velmi oblíbené. Tento typ se vyrábí z textilií, které ložnici zútulní a stejně jako dřevěné postele dodají interiéru styl. Čalouněné postele se vyrábí z různých materiálů a v nejrůznějších barvách a vzorech. Díky širokým možnostem si každý může vybrat design, který jej zaujme, a svoji čalouněnou postel dokonale sladit s interiérem. Textilie jsou navíc v současnosti velmi stylovým a moderním prvkem interiérového designu.
Moderní čalouněné postele navíc umožňují vybrat si pouze čalouněný rám, který doplníte vhodným roštem a matrací. Stejně jako dřevěné postele mohou mít i čalounění postele praktické řešení úložných prostor. K postelím navíc existuje množství doplňků, které nejenže postel oživí, ale navíc plní i funkci praktickou (taburety, boxy na taburety, zástěny, noční stolky, atd.).
Snad by se dalo říci, že dřevěné postele jsou pravděpodobně vhodnější hlavně pro alergiky. Nicméně na otázku, zdali dřevěná či čalouněná postel odpoví jen váš vlastní vkus.

PARTNER: logo segum.sk

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno