ksystem.cz venkovní žaluzie

Snad každý, kdo hledá zastínění, které do domu pustí co nejméně tepla, ví, že ideálním řešením jsou venkovní žaluzie. Jenže na takové žaluzie se musíte připravit už v době, kdy dům stavíte. Jinak hrozí, že budou vznikat tepelné mosty. Existuje ale speciální polystyren, který vám montáž venkovních žaluzií usnadní i později.

U venkovních žaluzií platí, že ideální je přemýšlet o jejich montáži už v době, kdy připravujete projektovou dokumentaci ke stavbě domu. V tu chvíli se na ni totiž můžete nejlépe připravit a přesně naplánovat, kde všude budou.

Stačí počkat na zateplování

ksystémPokud už ale dům máte, je tu další možnost – spojit montáž venkovních žaluzií s rekonstrukcí nebo se zateplováním. Kvalitní firmy, jako třeba K-system, totiž nabízejí řešení pro montáž venkovních žaluzií do zateplené fasády, aniž by vznikaly tepelné mosty.
Můžete zvolit buď kombinaci originálních žaluziových překladů a okrajových cihel, nebo jednoduše sáhněte po zateplovacím polystyrenu s U-profilem pro vodicí lišty.

Výhody: nejlepší izolace i jednoduchá montáž

zateplovaci systém s U profilemPrávě polystyren s podomítkovým vedením pro žaluzie je v současnosti nejlepším řešením. Mimo jiné kvůli tomu, že montáž není nijak složitá.

Připravený polystyren s U-profilem stačí upevnit v ostění a po konečném natření fasády do něj montéři dají žaluzie a vodicí lišty.

.
Použití speciálního zateplovacího polystyrenu s U-profilem má hned 5 výhod.

  • Výrobce vám polystyren připraví na míru, takže nehrozí, že by někde něco nesedělo.
  • Montáž žaluzií je jednoduchá a rychlá.
  • Stejně jednoduché je i rozmontování žaluzií.
  • Díky montáži přímo do zateplení venkovní žaluzie dobře vypadají.
  • Montáž přímo do zateplení pomocí speciálního polystyrenu s U-profilem má nejlepší izolační vlastnosti.

Ideální pro dřevo, plast i hliník

Venkovní žaluzie montované přímo do zateplení navíc můžete použít také na zimní zahrady, pevné prosklení a na všechny typy oken. Je jedno, jestli máte dřevěná, plastová nebo třeba hliníková. Jediné, co potřebujete, je objednat si vše nejpozději ve chvíli, kdy začnete zateplení domu dělat.

PARTNER: ksystem.cz logo

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno