aa
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Stavba / Žaluzie, markýzy / Venkovní žaluzie v zateplené fasádě a bez tepelných mostů? Víme jak na to!

Venkovní žaluzie v zateplené fasádě a bez tepelných mostů? Víme jak na to!

ksystem.cz venkovní žaluzie

Snad každý, kdo hledá zastínění, které do domu pustí co nejméně tepla, ví, že ideálním řešením jsou venkovní žaluzie. Jenže na takové žaluzie se musíte připravit už v době, kdy dům stavíte. Jinak hrozí, že budou vznikat tepelné mosty. Existuje ale speciální polystyren, který vám montáž venkovních žaluzií usnadní i později.

U venkovních žaluzií platí, že ideální je přemýšlet o jejich montáži už v době, kdy připravujete projektovou dokumentaci ke stavbě domu. V tu chvíli se na ni totiž můžete nejlépe připravit a přesně naplánovat, kde všude budou.

Stačí počkat na zateplování

ksystémPokud už ale dům máte, je tu další možnost – spojit montáž venkovních žaluzií s rekonstrukcí nebo se zateplováním. Kvalitní firmy, jako třeba K-system, totiž nabízejí řešení pro montáž venkovních žaluzií do zateplené fasády, aniž by vznikaly tepelné mosty.
Můžete zvolit buď kombinaci originálních žaluziových překladů a okrajových cihel, nebo jednoduše sáhněte po zateplovacím polystyrenu s U-profilem pro vodicí lišty.

Výhody: nejlepší izolace i jednoduchá montáž

zateplovaci systém s U profilemPrávě polystyren s podomítkovým vedením pro žaluzie je v současnosti nejlepším řešením. Mimo jiné kvůli tomu, že montáž není nijak složitá.

Připravený polystyren s U-profilem stačí upevnit v ostění a po konečném natření fasády do něj montéři dají žaluzie a vodicí lišty.

.
Použití speciálního zateplovacího polystyrenu s U-profilem má hned 5 výhod.

  • Výrobce vám polystyren připraví na míru, takže nehrozí, že by někde něco nesedělo.
  • Montáž žaluzií je jednoduchá a rychlá.
  • Stejně jednoduché je i rozmontování žaluzií.
  • Díky montáži přímo do zateplení venkovní žaluzie dobře vypadají.
  • Montáž přímo do zateplení pomocí speciálního polystyrenu s U-profilem má nejlepší izolační vlastnosti.

Ideální pro dřevo, plast i hliník

Venkovní žaluzie montované přímo do zateplení navíc můžete použít také na zimní zahrady, pevné prosklení a na všechny typy oken. Je jedno, jestli máte dřevěná, plastová nebo třeba hliníková. Jediné, co potřebujete, je objednat si vše nejpozději ve chvíli, kdy začnete zateplení domu dělat.

PARTNER: ksystem.cz logo


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení