aa
Jste zde:  / Elektrické spotřebiče / Interiér / Domácí vinotéky v interiéru – skvělá součást moderních bytů

Domácí vinotéky v interiéru – skvělá součást moderních bytů

domácí vinotéky

Ačkoliv jsou Češi známí jako národ pivařů, přece jenom je stále více a více lidí, kteří podlehnou kvalitnímu vínu. A to si není nutné dopřávat pouze v restauracích nebo kinotékách, ale samozřejmě i doma. A řešením mohou být špičkové domácí vinotéky. Ty už dávno nemusejí vypadat jako nudné ošuntělé stojany nebo výkladní lednice z restaurací. Požadavky zákazníků vedou v této oblasti především k důrazu na celkový design daných vinoték, díky čemuž se dokonale hodí do každého interiéru, a to jako jeho samozřejmá součást – navíc extrémně praktická.

Vsaďte na špičkové značky na našem trhu

Samozřejmě není to pouze design, který by měl hrát při výběru tu hlavní roli. Je to kvalita samotné značky, která zaručí potřebné vlastnosti, jako kvalitní chlazení, tepelné zóny a velmi tichý provoz. Jednou z možností jsou určitě domácí vinotéky Dunavox, které jsou k dispozici od nejmenších variant pro několik jednotlivých až několik desítek lahví, po ty opravdu největší, do kterých není problém naskládat i téměř 200 lahví oblíbeného víno a vytvořit si tak zajímavou sbírku.

Podobně kvalitní jsou ale i ty od výrobce, který není ve světě chlazení a ledniček žádným nováčkem. Na mysli máme vinotéky Liebherr, které se taktéž pyšní kombinací skvělého výkonu, kapacit a samozřejmě toho nejdůležitějšího, čímž je design.

Možnosti využití domácích vinoték

Jelikož jsme tuto variantu charakterizovali i jako skvělý interiérový doplněk, určitě je dobré zaměřit se i na možnosti realizace – a to v souvislosti s výše uvedenými značkami. Samozřejmostí jsou volně stojící typy, ideální třeba do vaší kuchyně či obývacího pokoje. Stejně tak lze využít i naprosto unikátních vestaveb, díky čemuž vinotéka dokonale splyne s celkovým charakterem místnosti a stane se její samozřejmou součástí. Ideální volba pro ty nejnáročnější zákazníky.

PARTNER: domácí vinotéky

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení