krbová kamna Jotul

Podzim a první chladné dny jsou tady. A to bývá každoroční impuls k tomu, myslet na vytápění vašeho domu. A pokud hledáte to nejlepší řešení, které je známé již od roku 1853, potom vsaďte na norské špičkové krby JOTUL. Ty jsou dnes považovány za to nejlepší v daném sortimentu, tedy v sortimentu krbů na pevná paliva, konkrétně tedy dřeva. Unikátnost však nespočívá pouze v tradici a také důrazu na špičkovou kvalitu. Ona unikátnost spočívá také v důrazu na originální design, díky kterému se mohou dané krby stát dokonalým prvkem ve vašem interiéru, včetně těch nejmodernějších. Nadčasový design v kombinaci s vlastnostmi jsou poté hlavním důvodem takto velké obliby.

Vyberte si variantu dle vašich představ

Samozřejmě je to i dostatečně velký sortiment, který značka Jotul dodává na světové trhy. Vybírat totiž můžete z kazetových krbových vložek, ale stejně tak i z vložek standardních, nebo z klasiky, a to v podobě krbových kamen. Jejich základem je prvotřídní litina, o jejíchž kvalitativních vlastnostech vás přesvědčí i to, že na každý koupený výrobek získáte celých 10 let záruky. To je jistota, na kterou si můžete vsadit.

Špičkové dvoustupňové spalování

Za kvalitou výrobků ale stojí také neustálý vývoj, který tak zlepšuje vlastnosti hlavně v oblastech využitelnosti tepla a tedy možnosti vytápět co nejlevněji. Tou nejmodernější technologií je takzvané dvoustupňové spalování, které je považováno za to nejlepší, co firma Jotul vytvořila. Díky němu totiž lze snížit spotřebu používaného dřeva až o celých 40 procent. Nešetříte tak jenom vaši peněženku, ale i přírodu a naše lesy – ačkoliv právě dřevo je známé jako obnovitelný, tudíž doporučovaný přírodní zdroj.

Nebojte se čištění

A co dodat na závěr? Především to, že použití a zatopení v krbu je extrémně jednoduché. Stejně jako samotné čištění. A to i díky efektivnímu spalování a co nejčistšímu hoření.

PARTNER:NORSKÁ KRBOVÁ KAMNA JOTUL

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno