aa
Jste zde:  / Stavba / Topení / Topná sezóna začíná – čím topíte vy?

Topná sezóna začíná – čím topíte vy?

krbová kamna Jotul

Podzim a první chladné dny jsou tady. A to bývá každoroční impuls k tomu, myslet na vytápění vašeho domu. A pokud hledáte to nejlepší řešení, které je známé již od roku 1853, potom vsaďte na norské špičkové krby JOTUL. Ty jsou dnes považovány za to nejlepší v daném sortimentu, tedy v sortimentu krbů na pevná paliva, konkrétně tedy dřeva. Unikátnost však nespočívá pouze v tradici a také důrazu na špičkovou kvalitu. Ona unikátnost spočívá také v důrazu na originální design, díky kterému se mohou dané krby stát dokonalým prvkem ve vašem interiéru, včetně těch nejmodernějších. Nadčasový design v kombinaci s vlastnostmi jsou poté hlavním důvodem takto velké obliby.

Vyberte si variantu dle vašich představ

Samozřejmě je to i dostatečně velký sortiment, který značka Jotul dodává na světové trhy. Vybírat totiž můžete z kazetových krbových vložek, ale stejně tak i z vložek standardních, nebo z klasiky, a to v podobě krbových kamen. Jejich základem je prvotřídní litina, o jejíchž kvalitativních vlastnostech vás přesvědčí i to, že na každý koupený výrobek získáte celých 10 let záruky. To je jistota, na kterou si můžete vsadit.

Špičkové dvoustupňové spalování

Za kvalitou výrobků ale stojí také neustálý vývoj, který tak zlepšuje vlastnosti hlavně v oblastech využitelnosti tepla a tedy možnosti vytápět co nejlevněji. Tou nejmodernější technologií je takzvané dvoustupňové spalování, které je považováno za to nejlepší, co firma Jotul vytvořila. Díky němu totiž lze snížit spotřebu používaného dřeva až o celých 40 procent. Nešetříte tak jenom vaši peněženku, ale i přírodu a naše lesy – ačkoliv právě dřevo je známé jako obnovitelný, tudíž doporučovaný přírodní zdroj.

Nebojte se čištění

A co dodat na závěr? Především to, že použití a zatopení v krbu je extrémně jednoduché. Stejně jako samotné čištění. A to i díky efektivnímu spalování a co nejčistšímu hoření.

PARTNER:NORSKÁ KRBOVÁ KAMNA JOTUL


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení