aa
Jste zde:  / Developerské projekty / NEJNOVĚJŠÍ / Reality / Developerský projekt – nové byty pro mladé rodiny v Praze 9

Developerský projekt – nové byty pro mladé rodiny v Praze 9

čakovicky park

Praha je ideálním místem k životu. Toto tvrzení zastává velké množství lidí všech věkových skupin. Pokud k nim patříte i vy a jste zároveň mladá rodina, která plánuje třeba i děti, máme pro vás ideální tip k bydlení. Co byste řekli na Prahu 9? Je to oblíbená lokalita hlavního města, která s sebou přináší množství výhod, které byste na jednom místě v jiných lokalitách jen stěží hledali. V následujících řádcích stručně představíme nové byty v Praze, konkrétně se zaměříme na bydlení blízko přírody, na Čakovický park!

Developerský projekt Čakovický park je zajímavým námětem minimálně k zamyšlení. Čakovický park spojuje na první pohled nemožné – bydlení v přírodě a zároveň v blízkosti centra města a také dostupnost všech potřebných služeb. Městská část Čakovice leží severně od centra Prahy, jde o spádový obvod Prahy 9.

Koncept stavby vychází hlavně z potřeb, které ocení mladé rodiny s dětmi. Příroda zajišťuje zdravé prostředí a především tolik potřebnou bezpečnost. K dispozici je několik dětských hřišť či stezek. V parku si to děti budou rozhodně užívat, a nejen děti.

Při stavbě jednotlivých bytových zázemí je kladen důraz na kvalitu, používají se nejmodernější materiály a stavební postupy. Samozřejmostí je úzká spolupráce s významnými designéry. Byty ve velikostech 1+kk až 4+kk, jsou světlé, prostorné a se spoustou úložného prostoru. V průběhu stavby se nabízí i jedinečná možnost – na vaše přání může být totiž podoba bytu upravena tak, aby splňovala vaše představy a nároky.

Byty Čakovice nabízí výborně propracovanou dopravní infrastrukturu. Je zajištěna dobrá dostupnost do centra Prahy a to jak autem, tak i MHD. Samozřejmostí je dnes tolik potřebná kompletní občanská vybavenost, v okolí bydlení najdete obchody, restaurace či mateřské školy.

Nové budovy Eukalyptus a Frézie

Pokud vás nové byty v Praze 9 oslovily, máte nyní velkou šanci, aby se staly vašim novým domovem. Aktuálně byste se měli zaměřit na nové domy Eukalyptus a Frézie, kde je ještě nyní v oblasti bytů z čeho vybírat. Tyto domy budou dostavěny a připraveny k nastěhování v průběhu roku 2016, jedná se tedy o velmi blízkou budoucnost.

Hledáte levné byty v Praze? Jste mladá rodina, je vám okolo 20 – 35 let? Máte, nebo plánujete děti? Láká-li vás navíc ještě Praha, nemusíte bydlet v temných ulicích velkoměsta. Můžete být součástí přírody a přitom mít centrum několik málo minut od vás. Čakovický park nabízí i pro vás ideální bydlení, které bude vyhovovat aktuálním trendům. Máte-li zájem, navštivte web cakovickypark.cz, kde se dozvíte více informací a případně lze vzhlédnout i fotogalerii. Developerský projekt je doslova šitý na míru mladým, byla by škoda, kdybyste jeho velké možnosti nevyužili!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení