Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / Doplňky, dekorace / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Dětské nálepky na zeď: Nejen dětští hrdinové v hlavních rolích

Dětské nálepky na zeď: Nejen dětští hrdinové v hlavních rolích

tapety na zeď

Dětský pokoj představuje království nejmenších, ale i starších dětí. V jakémkoli věku si každé dítě najde to své, chce se cítit co možná nejpříjemněji. Jinými slovy, už nejmenší děti milují obrázky, které zobrazují jejich hrdiny anebo cokoli jiného, co je s jejich generací spjato. Nálepky na zeď dnes mohou mít fakticky jakékoli motivy, které vypadají moc hezky a do dětského pokoje dokonale padnou. Jaké? Na to se zaměříme právě v tomto článku.

Postavičky v mnoha podobách

Mnohé děti milují různé postavy. Vždyť třeba takové princezny do pokojíků holčiček prostě a jednoduše patří. Když se navíc spojí princezna s malým poníkem anebo s čímkoli jiným, vzhled pokoje se v pozitivní slova smyslu dokonale upraví. Hodně oblíbené jsou i nálepky na zeď s motivy klaunů. Takový šašek pilotující letadlo vypadá vtipně a roztomile jak v holčičím, tak i v chlapeckém pokoji. A co taková malá cukrářka? Alternativ je zkrátka hodně.

Bohatá zvířecí říše

Roztomilé slůně, modrý ptáček anebo žralok v animované podobě. To jsou pouze střípky z neskutečně pestré zvířecí říše. V animovaném provedení vypadají zvířata opravdu hezky a dokážou navodit tu správnou atmosféru. Roztomile vypadá mimo jiné také zebra či jiná zvířátka. Velmi oblíbená je malá animované scenérie mořského útesu s mnoha typickými živočichy žijícími pod mořskou hladinou.

Ostatní motivy potěší dětskou duši

A co ostatní obrázky určené pro děti? Výbornou volbou je také pohádková samolepka na zeď pro děti, která symbolizuje třeba hrad či zámek. Budovy starobylými stěnami budí respekt a děti se do nich také zamilují. Ostatně mohou být třeba doplněny o rytíře, případně hradní paní či jiné postavy. Z ostatních motivů jmenujme ještě kupříkladu stroje, jež fascinují především dospívající kluky.

Zdroj foto: perfektnitapety.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby