Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Služby / Ručně vyráběné kožené opasky dodají eleganci

Ručně vyráběné kožené opasky dodají eleganci

kožené pásky

Sháníte kvalitní kožený opasek a nemůžete ho nikde najít? Pak jste na správném místě. U nás se opasky nejen ručně vyrábí, ale také šijí! Chceme, aby se vám do rukou dostal ten nejkvalitnější produkt, který vyrábíme s láskou a hlavně ohledem na vaši spokojenost.

Co nabízíme?

V naší nabídce kožených pásků najdete spoustu různých variant. Nemusíte se bát, že nabízíme jenom hnědé nebo černé. Najdete u nás taky výraznější barvy jako je například růžová nebo oranžová.

Pokud hledáte opasky v klasické hnědé nebo černé barvě, stejně můžete najít něco originálnějšího. Jeden z našich zajímavějších kousků je například hnědý pásek, který má popraskaný povrch a vypadá velmi vkusně. Další opravdu unikátní je dvoubarevný pásek. Je ručně prošívaný a určitě s ním zaujmete.

Každý náš pásek vám bude sedět

Vybírání pásku není vůbec jednoduché. Rozumíme vám, a proto jsme vymysleli řešení. Když si budete vybírat pásek, sami si vyberete jakou velikost a variantu chcete.

Takhle si můžete vybrat exkluzivní pánský pásek na míru přímo podle vašich představ! Jako první si vybere obvod pasu, který si sami doplníte, abyste si byli jistí, že vám pásek padne. Dále si vyberete šířku pásku. Na výběr je mezi třemi a čtyřmi centimetry.

Pak už si vybere barvu kůže, kde je skutečně velká paleta barev. Od základní hnědé a černé až po fialovou nebo tyrkysovou. Podle vkusu si také vyberete barvu nitě. Sami si zvolíte také přezku. Je zde několik různých variant, a co se týče barev, je k dispozici klasická stříbrná nebo zlatá. Jako poslední je možnost zvolit si nějaké ozdoby a hroty jako jsou například pecky, hroty, pyramidy, hvězdičky nebo kostičky. Rozhodně to vašemu pásku dodá jedinečnost a stylovost.

U nás si najde to pravé opravdu každý. Hlavně kvůli tomu, že si skutečně celý pásek můžete navrhnout sami podle vlastních představ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby