vana nebo sprchový kout

Stojíte před nesnadným úkolem zařídit koupelnu podle svých představ? Poradíme vám, jaká pozitiva a negativa s sebou nese výběr sprchového koutu a vany. Možná se pak snadněji rozhodnete. Myslete vždy na dostatek prostoru. Panelákový byt anebo rodinný dům se pyšní rozdílnými dispozičními prostředky. Nestresujte a přemýšlejte o nejvýhodnější variantě. Po nalezení bližších informací o koupi sprchového koutu a vany zjistíte, že vám prodejci nabízejí nejrůznější tvary a velikosti požadovaných produktů.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Sprcha slibuje úsporu vody

První výhodou sprchy je její úspora vody a zachování hygieny. Na umytí nepotřebujete tolik času a vody. Sprcha vás osvěží a také přináší osvěžení za rozumnou cenu. Nasazením masážního nástavce si dopřejete příjemnou relaxaci v rekordně krátkém čase. Když spěcháte, rychlá sprcha se prostě hodí. Nejčastějším tvarem vaničky sprchového koutu je čtverec v ideálních rozměrech 80 na 90 centimetrů. Menší rozměry nejsou pro dospělou osobu příliš pohodlné. Existují i větší parametry vaniček slibující komfort. Modely sprchy XXL poslouží dvěma lidem zároveň. Myslete také na výšku vaničky, dostupné modely nabízejí 6, 5 až 28 centimetrů. Handicapovaní zákazníci ocení okraj vysoký pouhé dva centimetry.

Vana – múza komfortu

Máte-li v koupelně dostatek místa, rozhodněte se pro vanu a sprchový kout současně. Možná budete mít více práce s úklidem, ale dopřejete si luxus a pohodlí při hygieně. Zakoupit vanu nepředstavuje velký problém. Vždy je dobré vědět, jakou představu preferujeme. Atraktivní je obdélníkový tvar v různých rozměrech. Lidé se zamilovali do rohových modelů anebo volně položených van. V tomto případě je vhodné pořídit sprchový závěs či posuvnou zástěnu. Vany s plochým dnem a protiskluzovým povrchem stojí za zmínku.

Co si vyberete?

Vana vám otevírá svět relaxace v různých tvarech a velikostech. Zároveň pocítíte vyšší spotřebu vody a špatně se z ní vylézá ven. Rychle se umyje. Sprchový kout dominuje rychlostí hygieny, zato se hůře umývá. Množství záhybů se častěji zanáší. Obyčejné modely nesplňují relaxační požadavky.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Zdroj foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno