vinylové podlahy

Již od svého uvedení na trh se vinyl stále více prodírá k titulu nejoblíbenější podlahová krytina. Vlastnosti v podobě jednoduché údržby, vysoké odolnosti a pohodlné pokládky dělají z tohoto materiálu špičku ve své třídě. Jak vybrat vinylovou podlahu je otázkou velice krátkého času, navíc, když znáte informace uvedené níže.

Nadstandardní věrohodnost dekoru

Zaměříte-li se na povrchovou strukturu vinylové podlahy, překvapí vás veliká škála nejrůznějších dekorů. Právě věrohodnost imitací dřeva, dlažby či kamene dodává vinylu designově nezaměnitelnou podobu ve spojení s přínosnými vlastnostmi PVC.

Odpověď na otázku jak vybrat vinylovou podlahu vám může dát i speciální PU fólie, která je příslibem vysoké odolnosti, jak z pohledu odření, otlačení, tak proseknutí. Jakékoliv opravy jsou pak dosti triviální záležitostí.

Malá tloušťka vs. dokonalost podkladu

vinylová podlahaJak vybrat vinylovou podlahu zjistíte poměrně snadno, důležité je vědět, jak na pokládku. Jednou z variant je pokládka pomocí zámkového systému, případně je možnost dílce celoplošně přilepit.

V případě celoplošného lepení vinylových dílců, je nutné díky nízké konstrukční výšce těchto vinylových podlah dbát na absolutní rovnost a hladkost podkladu (určené normou ČSN 744505). Každopádně vinylové podlahy skýtají jednodušší způsob instalace než přírodní linoleum.

Výhody vinylové podlahy

Není nic příjemnějšího, než do svého interiéru zakomponovat podlahu bezpečnou, protiskluzovou, teplou a příjemnou na dotek. K tomu se samozřejmě váže další množství pozitivních vlastností.

  •  Vynikající tepelně izolační parametry
  •  Odolná vůči vlhkosti a vodě
  •  Ideální pro podlahové topení
  •  Snadná oprava, respektive výměna dílů
  •  Dlouhá životnost

Jak vybrat vinylovou podlahu již víte, tak neváhejte a zaměřte se na moderní vzhledy vévodící současným produktovým nabídkám. Dopřejte si širokého výběru dekorů ve spojení s vysokým stupněm zatížení.

Pro výběr té pravé podlahy, koberce a příslušenství k pokládce podlahových krytin se obraťte na naše podlahové studio Supellex s pobočkami v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Velké Bíteši.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno