Blog magazín o bydlení a zahradě
Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Podlahy / Stavba / Jaké zvolit podlahy do kuchyně?

Jaké zvolit podlahy do kuchyně?

podlahy do kuchyně

Kuchyně je velice důležitým a často frekventovaným místem jakékoliv domácnosti. Z pohledu podlahové krytiny jde o specifický prostor, na nějž jsou kladeny poměrně vysoké nároky z pohledu povrchové úpravy, odolnosti a dlouhé životnosti.

Otázka výběru podlahy do kuchyně proto nemusí být jednoznačná a snadná. S přihlédnutím k charakteru této místnosti se již v samotném prvopočátku vyvarujte viditelným a širokým spárám bílé barvy, kluzkému povrchu a především nulové voděodolnosti.

PVC materiály s moderním designem

dřevěné podlahyChcete-li vsadit na jednoduchost, čistotu a vzhledovou eleganci, určitě neprohloupíte při volbě PVC nebo vinylu. Podlahové materiály s vyšší nášlapnou vrstvou, odolným povrchem a možností celoplošného položení.

Co se týče vhodného rolového PVC s vysokou nášlapnou vrstvou, doporučujeme heterogenní PVC Designtime společnosti Tarkett. Tato krytina je určená pro všechny komerční a bytové prostory, s vynikající odolností proti oděru a opotřebení, s tloušťkou nášlapné vrstvy 0,7 mm. Z této kolekce si můžete vybrat 10 dekorů dřeva a 4 minerální vzory.

Vinylové podlahy přináší navíc dokonalou imitaci přírodních materiálů a to jak v podobě dřeva, tak i v podobě kamene.  V případě proseknutí je jen otázkou velice krátkého času, než dojde k nápravě. Stejně tak i jednoduchá údržba potěší každého. V nabídce výrobců najdete kolekce vinylových podlah DesignArt, Wineo, Thermofix, Parador a Vinylcomfort.

Vydejte se přírodní cestou

Tíhnete-li spíše k přírodě a neobejdete-li se bez ní ani v kuchyni, potom primárně zapomeňte na dřevo, levný laminát či jakýkoli jiný přírodní materiál. Vysoká náchylnost a vyšší množství vody nejsou vhodnou kombinací s dlouhou životností.

Nákup té správné podlahy do kuchyně rozhoduje o její životnosti a líbivém vzhledu i po několika letech, nezapomínejte na to.

Využijte rad odborníků

Každý člověk má zcela jiné potřeby a návyky v kuchyňském prostředí. Nevíte-li si rady s vhodným materiálem, obraťte se na zkušené specialisty, jež vám doporučí podlahy do kuchyně šité přímo na míru. Podlahu, která vás v ničem nezaskočí.

Pro výběr té pravé podlahy, koberce a příslušenství k pokládce podlahových krytin se obraťte na naše podlahové studio Supellex s pobočkami v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Velké Bíteši.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení

mikroslužby