Blokové kuchyně
Blokové kuchyně jsou promyšlené do detailu. Kuchyně Brick, JENA NÁBYTEK

Stavíte nebo rekonstruujete svůj domov a přemýšlíte nad moderní kuchyní, která bude elegantní a ergonomická, nezabere moc místa a nevysaje vaši peněženku? Pak vsaďte na kuchyni blokovou, která zapadne i do těch nejmenších interiérů. A pořídíte ji už od tří tisíc korun!

Proč složitě vymýšlet něco, co už vymyslel a vyzkoušel někdo jiný? Blokové kuchyně jsou sestavy kuchyní, které tvoří jeden celek, takže v nich nechybí nic, co pro pohodlné vaření potřebujete. Hodí se i do těch nejmenších bytů a garsonek.

Skříňky můžete prohazovat

Blokové kuchyně jsou velmi variabilní. Jednotlivé kuchyňské skříňky mezi sebou můžete prohodit a přizpůsobit kuchyni vašim potřebám. Výklopné skřínky jsou opatřeny plynovými písty, dvířka zase systémem tlumeného zavírání – díky tomu nebouchají a zavírají se tiše. U šuplíků zase většinou najdete kvalitní kovové pojezdy.
Blokové kuchyně najdete v celé řadě dekorů, nejoblíbenější jsou jednobarevné matné pracovní desky v šedé, tmavě šedé nebo s jemným vzorem. U předních stran skříněk zase dominuje bílá barva ve vysokém lesku, kterou najdeme až v 80 % českých kuchyní.

Nová kuchyně za hubičku

Nová kuchyně vás nemusí stát majlant, ty nejlevnější bloky seženete už od tří tisíc korun. Další vybavení už je jen na vás. Součástí blokových kuchyní nejsou kuchyňské spotřebiče, proto si je můžete vybrat dle svých představ a rozmyslet si, například zdali chcete sporák a varnou desku dohromady, nebo je třeba oddělit a varnou desku zabudovat do linky. Je jen na vás, jaké všechny spotřebiče při vaření používáte.

Blokové kuchyně
I na pouhých 180 cm můžete najít vše potřebné. Kuchyně Idea, JENA NÁBYTEK

Rovná nebo rohová kuchyně?

Rovné kuchyně jsou nejčastějším řešením do malých prostor, typicky do menších bytů například v panelovém domě. I na 180 cm můžete mít plnohodnotnou kuchyň. Pokud ale máte v místnosti kout, který je k zastavení kuchyňským nábytkem vhodný, můžete vsadit na rohovou kuchyň, která vám rozšíří možnost manipulace.

Blokové kuchyně jsou zkrátka variantou s vysokým poměrem cena výkon. Vyberte si dekor, který se vám líbí, a udělejte si radost novou kuchyní!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno