3D plakáty na zeď

Plakát na zeď s 3D efektem se stali součásti mnoha bytů hned po uvedení na trh. Představují tak převratnou revoluci v plakátech, které svým efektem dokáži zobrazit třírozměrný obraz, přesto, že jsou svou tloušťkou shodné s papírovými plakáty, které známe.

Unikátní 3D plakáty na zeď jsou potažené speciální folii a  náhledu je přizpůsoben samotný obraz. Táto kombinace zajišťuje jedineční realistický 3D efekt. Instalace je velmi jednoduchá, postačí pověsit na zeď jako obraz a na základě uhlu pohledu, který zaujmete, se tak mění jeho vzhled. Ke sledování nejsou potřebné žádné 3D brýle, obraz není napájený žádnou energií.

3D plakáty využívají lentikulární technologii, kdy speciálně upravený obraz  potažený lentikulární fólií vytvoří z dvourozměrného obrazu obraz trojrozměrný. Jedná se prakticky o dokonalý optický klam, který vytvoří jedinečný 3D efekt, případně i pohyb (animaci) na plakátu bez použití jakékoliv energie. Při pohledu na 3D plakát uvidíte do hloubky 3D obraz, který k Vám bude opticky vystupovat, přičemž efekt umocňuje natočení a pohyb obrazu při změně úhlu pohledu.

Lentikulární fólii tvoří rovnoběžné čočky, které vytvářejí autostereoskopický jev, který člověku zprostředkuje třírozměrný obraz bez použití speciálních brýlí. 3D obraz vidíte díky binokularitě lidského zraku, kdy každé oko vidí scénu z mírně odlišného úhlu a vnímá tedy dva obrazy najednou, které teprve mozek skládá do jednoho prostorového celku.

Pohyb (animace) vzniká přesměrováním zraku rovnoběžnými čočkami na konkrétní část upraveného zakódovaného obrazu, kdy vzdálenější objekty se pohybují pomaleji než bližší objekty.

3D plakát na zeď3D plakát je vhodný k dekoraci každého typu interiéru – můžete potěšit své děti v dětském pokoji, kuchyně,  kanceláře, restaurace i chyt, chalupy nebo hotelu.

3D plakát vytváří v prostoru dojem trojrozměrného obrázku, který působí na okolí velmi živým a zajímavým dojmem. Lze jej velmi snadno udržovat v čistotě a bez prachu s pomocí navlhčeného hadříku.

 

 

Na prodej nabízíme automobilovédesignovédětskéfantasy a sci-fifilmové,hudební a sportovní 3D plakáty na zeď. Jsou v barevném nebo černobílém provedení o dvou velikostech  – 47x67cm a 29,7x42cm.

Pro obě velikosti plakátů je k dispozici pro snadné zavěšení na zeď , ochránění povrchu, zkvalitnění viditelnosti a luxusnější vzhled zasklení třemi typy skel a zarámování elegantním lehkým plastovým rámem.

PARTNER: 3D plakáty

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno