Jste zde:  / Interiér / Nábytek / NEJNOVĚJŠÍ / 100 let staré dřevo ve vašem obýváku

100 let staré dřevo ve vašem obýváku

rustikální nábytek

Patříte mezi vyznavače luxusního vybavení? Libujete si v neobvyklém a přitažlivém nábytku? Láká vás vůně dálek a síla starobylých kultur? Pokud se chcete ponořit do prastarých pravd a rituálů, zvolte do svého interiéru unikátní nábytek vyrobený ze stromu Damarovníku obrovského. Jeho rustikální vzhled dodá každému bydlení nový rozměr. Tento nevšední druh materiálu působí tajuplným dojmem.

Dech nového nábytku u vás doma

Exotický nábytek z Damarovníku obrovského změní vzhled každého interiéru od základu. Dokonale doplní moderní bydlení stejně jako rustikální formu domova. Zapomeňte na to, že je pečlivě opracován a obroušen do poslední třísky. Zde se setkáváme úplně s něčím novým a nadčasovým. Změňte svoje vybavení a dejte šanci přepychovému nábytku, který vás ponoří do dob dávno minulých a zapomenutých.

Kolekce senzačního nábytku

rustikální nábytekDamarovník obrovský neboli shorea robusta, roste na úpatí velkolepých Himalájí. Z tak ohromně populárních a nebezpečných velehor nemůže pocházet nic pevnějšího a tvrdšího než je tento skvost přezdívající se též šálový strom. Jeho výška může dosahovat i 35 metrů a průměr kmene až 2, 5 metru. Suché oblasti mají na svědomí opad jeho listí ovšem v teplejších a vlhčích místech je tento majestátný strom neustále zelený. Kvete překrásnými bílými květy. Jeho dřevo patří mezi velmi odolné a tvrdé proti nepříjemným vlivům přírody.

Odhalte tajemství nábytku s duší

Vyšpikujte si domácnost exotickým nábytkem. Zapomeňte na nudné vybavení z velkovýroby, které je sice levné, ale naprosto nepraktické. Životnost běžných lepených a lisovaných druhů nábytku ze dřeva je oproti vybavení z Damarovníku obrovského nulová. Investovat do něčeho, co vás přežije, má smysl. Tento šálový strom vyniká svou pryskyřicí, která má svoje místo v ajurvédě – vědění o vědě. Otevřete dveře domova nábytku, který vás bude bavit a inspirovat.

Partner: seart

 

Foto: seart.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky