osobní realitní makléř

Mnohdy se setkáváme s tím, že u některých inzerátů týkajících se nemovitostí a trhu s nimi se objevuje přístavek „bez realitky“. Proč? Většinou jde takovým zájemcům hlavně o cenu bez provize, ale najdou se i tací, kteří nemají rádi neosobnost při jednání, nevyhovuje jim aktivita ohraničená provozní dobou realitní kanceláře nebo přehršle úkolů, které mají zaměstnanci vyřešit přesně podle pořadí a žebříčku, určeného šéfem. Stručně řečeno: Nezavěšujte, jste v pořadí…

Existují i jiné možnosti

Rádi byste, kdyby se právě vaše transakce stala v oné chvíli prvořadou, řešit by se dala i v době víkendu nebo vás v případě potřeby občas podpořil někdo i po sepsání smluv a ukončení obchodu? Všechno, co se týče pronájmů a prodeje nemovitostí přece nemůže mít obyčejný smrtelník v malíčku. Je dobré vědět, že na trhu služeb je připravena první pomoc právě pro takové klienty, a kromě ní i tolik potřebná a žádaná pomoc následná.

Dejte zelenou kvalitě a profesionálnímu přístupu osobního makléře

Přesto, že vše zní jako pohádka, opak je pravdou. Řešením pro klienty se zájmem o precizní a spolehlivé jednání v časově variabilním harmonogramu je osobní realitní makléř, pro kterého nekončí práce prodejem, pronájmem nemovitosti či bytu. Vsaďte tedy na společníka a pomocníka v tomto oboru s letitými zkušenostmi, praxí a dobrými výsledky. Výhodou je schopnost akceptovat transakce s veškerými typy nemovitostí, znalost právní pomoci, orientace v inzerci a správě cizího majetku nebo poskytnutí profesionálních poradenských služeb.

Dobrý výběr a nabídka činnosti osobního realitního makléře

Širokou škálu veškerých a nejen realitních služeb ovšem nenabízí pouze teritorium našeho hlavního města. Orientujete se spíše do oblastí Praha západ, Benešov a okolí, Posázaví? Jste tedy na správné adrese a k vašemu cíli je to už jenom pár krůčků. Důvěřujte své intuici, dobrým referencím, ale především svému privátnímu realitnímu makléři, který i vám najde vhodné, osobní a ideální řešení na míru vašim požadavkům, poptávkám, potřebám a přáním.

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]

Foto: shutterstock.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno