psí boudy

Psí boudy jsou určeny pro odpočinek a spánek vašeho psího mazlíčka. Na našem trhu je v nabídce několik typů boudiček pro psy, proto je zapotřebí při výběru dodržovat určité zásady. Vybírejte psí domov tak, aby nebyl příliš malý nebo naopak moc velký, měl velikostně dostatečné vstupní otvory a byl praktický pro údržbu a čištění. Pes roste zhruba do jednoho roku, proto mějte na paměti, jak bude vypadat, až vyroste ze štěněcího věku, ať mu později není bouda malá a nemusíte kupovat další ve větší velikosti. Nejžádanější jsou zateplené boudy s předsíňkou.

Jak vybrat útulnou boudu pro vašeho psa?

Už tedy víte, jaká bude předpokládaná výška a váha vašeho psa v dospělosti, avšak kupujete-li psí boudu, myslete na to, že by měla mít uvnitř přibližně 20 cm rezervu na každou stranu prostoru v boudě. Jen tak bude moci váš pejsek spokojeně spát, ležet a pohybovat se, aby mu to bylo pohodlné a cítil se ve svém novém obydlí dobře. Zateplená bouda pro psa obvykle vnitřní prostor ještě zmenší, ale nekupujte ji zbytečně velkou, pes by ji totiž v chladném zimním období nedokázal sám svým tělesným teplem vyhřát. Nezapomínejte také na údržbu, praktické je řešení, kdy se dá střecha boudičky odejmout, a vy ji tak můžete vyčistit a vydezinfikovat.

Psí bouda podle vašich představ

Na stránkách Zoodům.cz jsou v nabídce dlouhodobě odzkoušené a zateplené psí boudy ve vysoce kvalitním provedení. Unikátnost tohoto webu spočívá v tom, že si můžete libovolně nastavit, jak bude psí boudička ve výsledku vypadat. V nabídce je až 6 různých rozměrů podle velikosti vašeho psa, zateplená bouda má možnost odejmout střechu pro snadnější čištění a je ošetřena proti vlhkosti. Nakombinujte si sami barevné provedení podle vzorníku, kde je k vidění až 22 rozličných barevných kombinací. Psí obydlí je uvnitř natřeno barvou DIXOL, která má atest rovněž pro nátěr dětských hraček, pes tak bude opravdu v bezpečí. Váš psí mazlíček se určitě zamiluje do psí boudy ALFA nebo BETA, které mají navíc praktickou prodlouženou přední terasu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno