prodej bazenu
Zdroj foto: rentmil.cz

Pokud váháte, zda vám bude vyhovovat bazén na zahradě, a chcete si variantu vlastního koupání v teplých dnech nejprve vyzkoušet, je lepší nejprve pořídit nadzemní bazén. Ten nevyžaduje složité terénní úpravy a jeho umístění lze do jisté míry změnit. Jednodušší bazén se dá snadno schovat v zimě pod střechu a na začátku léta zase uvést do provozu.

[hana-code-insert name=’google‘ /]

Trvanlivější varianta

Jakmile máte jasno, že bazén chcete, můžete do něj zainvestovat více a získat větší kvalitu i komfort na dlouhé roky. Zahradní zapuštěný bazén představuje nejkvalitnější variantu a má mnoho výhod. Na finance a realizaci je sice o trochu náročnější, ale koupání je na mnohem vyšší úrovni. Nelze ale jen tak přemístit, když se vám zamane, jeho umístění je trvalé, takže ho dobře promyslete.

Výhody bazénů do země

Bazén do země splyne s prostředím daleko lépe a nezasáhne do zahrady tak moc. Máte-li pozemek ve svahu, nemusí to být zase takový problém, i zde se řešení najde. Vstup do vody je nenáročný a nemusí se stoupat nahoru na schůdky, proto je vhodný i pro osoby hůře pohyblivé a děti. Samozřejmě je třeba dbát na bezpečnost a bazén zakrýt, pokud se zrovna nepoužívá, aby do něj nespadly děti nebo domácí zvířata.

Nezapomeňte na zastřešení

Dnes je poměrně běžnou věcí opatřit bazén zastřešením. To neslouží jen pro větší bezpečnost, ale také zachová kvalitu vody a umožní koupat se i za ne příliš horkého počasí. Koupací sezona se dá prodloužit až na půl roku!

Bazén z plastu?

Co se týká cen a materiálů, populární je plastový bazén. Jeho cena je příznivější než u sklolaminátu nebo fólie, povrch je ale i tak odolný a životnost srovnatelná. Výroba bazénů probíhá z polyproplyenu s UV stabilizací od špičkového německého výrobce, na výběr jsou klasické tvary i tvarování na zakázku.

Do měsíce hotovo

Výroba bazénu a jeho zapouštění do země nemusí trvat nijak dlouho. Firma Rentmil.cz slibuje ukončení prací za 2 až 4 týdny od počátku realizace. Můžete tedy počítat s tím, že za měsíc už se budete koupat ve svém, samozřejmě záleží na složitosti terénních úprav a na tom, jaký tvar bazénu a velikost si vymyslíte.

[hana-code-insert name=’google‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno