rekonstrukce střechy

Střecha je pro každý dům nezbytnou součástí. Musí splňovat nároky na bezpečnost, odolnost, dlouhověkost a pro stavbu je důležitá její kvalita i z tepelně-izolačního hlediska. Kvalitě střešní krytiny a celkovému provedení střešního pláště by měla být věnována velká pozornost. Neděláte ji na pár měsíců, ale na několik desítek let. Velmi důležitý je tedy i kvalitní výběr firmy, která bude střechu realizovat. Jak vybrat správnou firmu, když v současnosti jsou desítky možností?

Na základě zkušeností, kvalit a odborných znalostí

Na trhu se v současnosti dají najít desítky firem, které nabízí realizaci nových střech, ať už se jedná o střechy na novostavbách rodinných a bytových domů, nebo o opravy a rekonstrukce střechy. Mezi jednotlivými firmami jsou velké rozdíly. Především v době jejich působení na trhu, množství nashromážděných zkušeností a znalostí a v kvalitě a odbornosti odvedené práce. Tím samozřejmě nechceme tvrdit, že by nově založené společnosti nedokázaly dělat kvalitní střechy. Vždy je lepší kontaktovat firmu, která má za sebou kus historie a vypracovala se mezi nejkvalitnější na trhu.

Co nabízí kvalitní firmy?

Kvalitní firmy v oblasti střech jsou schopné svou kvalitu prokázat. Jak? Samozřejmě dokonalým odvedením prací, ale ještě předtím i množstvím certifikátů, kterými disponují. Specialisté na střechy mohou disponovat certifikáty firem Bramac, Tondach, Velux, Fischer, dřevařským ústavem a mnohými dalšími. Pro návrhy nových realizací by měly využívat moderní softwary. Nezáleží na tom, zda je vaším cílem jen oprava střechy nebo realizace zcela nové krytiny.

Příklad kvalitní firmy

Jak vypadá kvalitní firma v této oblasti? Modelovým příkladem jsou Střechy Novák – specialista na střechy Praha a pro celé střední Čechy. Firma ročně realizuje přes 300 nových střech na rodinných domech i velkých činžácích s luxusními byty. Od svého založení v roce 2000 získala v oblasti velké množství zkušeností a certifikátů. Dokáže si poradit se všemi typy střech. Pro návrhy využívá špičkový software německé firmy SEMA s tradicí 25 let.

[hana-code-insert name=’google‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno