zahradní nábytek

Co potřebujete pro dokonalost své zahrady? Beze sporu praktický a vzhledově úchvatný zahradní nábytek. Vybírejte z nejrůznějších trendy materiálů. Investujte do zahradního nábytku z umělého ratanu, akácie anebo kovových profilů a těšte se na kvalitu za příjemnou cenu. Ke každé objednávce rozdáváme dárečky a poskytujeme dopravu zdarma. Veškeré zboží je bezpečně zabaleno, aby nedošlo k poničení. Využijte služeb firmy, která se stala nejlepším prodejním partnerem zahradního nábytku a zahradních sestav V-Garden.

Světový trhák právě u nás

Mezi hity posledních let patří ratanový zahradní nábytek, který se těší ohromné oblíbenosti. Umělý ratan představuje spojení snadné údržby, vysoké životnosti a odolnost vůči vrtkavým vlivům počasí. Nevadí mu přímé slunce, vítr, mráz ani déšť. Jen stěží byste hledali favorita pro svou překrásnou zahradu. Ratanový zahradní nábytek je cenově dostupný. Lisovaný plast v imitaci ratanu nabízí rozsáhlé účely pro zimní zahrady, domácnost, firmy, hotely i venkovní posezení. Křesílka, stolky, taburetky a úložné prostory pro sedátka a podušky, musíte prostě mít!

20150203_140905       20150203_135857

Nejzajímavější zahradní sestavy na českém trhu!

Vytvořte si geniální venkovní posezení díky teakovému zahradnímu nábytku pocházejícímu z Jávy v Indonésii. Díky své bohatosti na přírodní oleje je velmi odolný vůči všem nemilým vlivům přírody. Nepřekvapí ho déšť, mráz ani sníh a ostré slunce. Neméně působivým je i zahradní nábytek z akácie, který je ovšem choulostivý na povětrnostní výkyvy počasí. Bez určené impregnace je nerozumné ho nechávat venku na dešti. Zahradní teakový nábytek i nábytek z akácie patří mezi exotické novinky slibující dokonalý design.

 

Vsaďte na jistotu zahradního nábytku!

Nesmrtelným doplňkem venkovní relaxace je kovový zahradní nábytek. Ocelovo-hliníkové profily udrží i silnější osoby. Komaxitová úprava zaručuje velmi impozantní vzhled. Hliníkový zahradní nábytek je doplněn prvky z kovu, ratanu, skla a látky. Tyto kombinace patří k nejžádanějším. Většina křesel je stohovatelná, tedy velmi skladná.

Zahradní houpačky a lehátka pro skvělé pohodlí

Zahradní sestavy poslouží komfortnímu odpočinku s přáteli a rodinou. O dokonalost relaxace se postarají zahradní houpačky a lehátka. Pro všechny, kterým nestačí nízké ceny nových zahradních sestav, je určen bazar zahradního nábytku. Šikovný muž si jemné trhlinky a vady snadno opraví.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno