domácí čistič bot

Čištění bot je práce nutná, ale ne každý ji má v oblibě. Většinou tuto činnost považujeme za nutné zlo a nevěnujeme jí tolik času, kolik by obuv skutečně potřebovala.

Bez zaváhání si pořizujeme televize, pračky, sušičky, myčky, mikrovlnné trouby, drahé mobilní telefony, na zahradu sekačky, vertikulátory, štěpkovače a podobné pomocníky. Je otázkou, proč se se stejnou samozřejmostí v našich obydlích nezabydlely i čističe bot. Pokud je to vinou zažité představy o jejich vysoké ceně, pak už hromadnému pořizování čističů bot do domácností nemusí stát v cestě vůbec nic.

Kvalitní čistič bot renomované značky HEUTE se dá pořídit za cenu značkové trekové obuvi nebo za cenu hluboko pod částkou, kterou dáte za nový model chytrých telefonů. Čistič obuvi Easy Comfort je tak dosažitelný pro každou domácnost.

Easy Comfort je spolehlivý, rychlý a velice tichý kompaktní přístroj, který snadno umístíte i do malé předsíňky. Grafitová barva skříně se dobře hodí do každého interiéru. I přes malé rozměry čističe bot Easy Comfort je jeho součástí rohož na čištění podrážek, jeden nylonový kartáč pro předběžné čištění, dva lešticí kartáče z měkké vlněné příze a dávkovač leštidla s přírodními vosky.

Leštidlo, které je součástí zásobníku stroje Easy Comfort, je vysoce kvalitní, obuv naleští a zároveň impregnuje, takže je o její ochranu postaráno i při deštivém počasí nebo po dobu, kdy ulice pokrývá sněhová břečka plná technické soli. V takovém případě doporučujeme čistič použít ihned po příchodu domů, aby sůl neměla šanci botě uškodit.

Easy Comfort značky HEUTE v České republice a na Slovensku nabízí exkluzivně firma ČISTIČ BOT.CZ s.r.o. Více informací a možnost zakoupení přístroje Easy Comfort najdete na stránkách www.cisticbot.cz.

Partner: logo cistic bot

 

[hana-code-insert name=’new portal seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno