montované dřevostavby

V dnešní době se zdá být vlastní bydlení nákladnější a snad i méně reálnější než před pár desítkami let. To ale nic nemění na tom, že po něm toužíme méně než dříve. Pokud také sníte o vlastním bydlení, ale vaše finance jsou omezené, pak byste měli zapřemýšlet nad pořízením modulové levné dřevostavby.

montované drevostavbyMontované dřevostavby jsou nejlevnější alternativou stavby či koupě vlastního rodinného domu. Svoji cenou se totiž rovnají pořízení menšího bytu, ale svoji velikostí a uspořádáním samozřejmě odpovídají rodinnému domu. Moderní dřevostavby jsou designově řešené tak, aby nepůsobily jako nevzhledné krabice, ale naopak vyvolávaly dojem klasického domečku. Svůj sen vlastního bydlení si můžete splnit například se společností EasyHomes. Jejich modulové dřevostavby jsou určené jak na trvalé, tak rekreační bydlení. Mimo jiné však najdou uplatnění i ve vašem podnikání. Hodí se jako provozovny autobazarů, nehtová studia, kadeřnictví a mnohé další.

modulové dřevostavby

Nejlevnější alternativa rodinného domku

Společnost EasyHomes má s výrobou modulových dřevostaveb bohaté zkušenosti, které si můžete ověřit na jejich bohatých referencích. Cena jejich modulových domků začíná hluboko pod cenami bytů, natož domů. Nejlevnější typový domek si můžete pořídit za atraktivních 350 000 Kč.

Vysoká kvalita zpracování

Cenová výhodnost není jedinou výhodou dřevostaveb od EasyHomes. Montované dřevostavby vám navíc zajišťují českou kvalitu. Svoje domky vyrábí v hale v Třemošné u Plzně, kde je možné si domluvit prohlídku (kontakt je možný na tel. 602 308 267). Příznivá cena tedy vůbec není na úkor kvalitě zpracování.

Rychlost realizace

Stavby jsou vám navíc dovezeny přímo na vámi vyžádané místo, a to od 30 do 60 dní od vaší objednávky.

Nízké provozní náklady

……..montované drevostavby  montované drevostavby  montované drevostavby

Nevíme, zdali jste o tom již slyšeli, ale modulové dřevostavby jsou vyhlášené nízkými provozními náklady, které jsou dány díky dobrým izolačním vlastnostem.
Zákazníci mají samozřejmě možnost podílet se na uspořádání či vybavení svojí budoucí dřevostavby. Dalšími aspekty jsou moderní vzhled, možnost propojení více modulů a snadnější řízení na úřadech oproti klasickým domkům. Společnost EasyHomes poskytuje komplexní servis. To znamená, že vám zařídí hypotéku, bude za vás jednat se stavebními úřady a sjedná vám pojištění.

 

Foto: easyhomes.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno