Jste zde:  / Realizace zahrad / Zahrada / Začněte si užívat jaro na terase již dnes!

Začněte si užívat jaro na terase již dnes!

markýza na jaro

 

Jaro nám už klepe na dveře a s ním první sluneční paprsky, ale také chladné večery. Nižší teploty vám však nemusí bránit v pořádání večírku či posezení s rodinou nebo přáteli, a to díky markýze s pohonem a topným panelem Somfy.

Se slunečníkem si už zkrátka nevystačíte. Možná vám poskytne stínění v letních horkých dnech, ale žádnou další funkci nemá. Na rozdíl od markýzy, jenž vám kromě stínění, které si můžete přizpůsobit dle rozměru vaší terasy, poskytne komfort v podobě automatického ovládání a topných panelů.

Markýza s pohonem se vyplatí

Životnost markýzy není ovlivněná jenom druhem použité látky, ale také jejím pohonem. Pohony Somfy jsou navrženy tak, aby životnost markýz co nejvíc prodloužily. K jejich hlavním funkcím patří například funkce uvolnění látky. Díky ní motor po uzavření kazety povolí sevření, aby se látka uvolnila a nebyla tak namáhána i v době, kdy není využívaná. Pohon je vybaven i detekční jednotkou, která okamžitě zastaví motor v případě, že dojde během zavírání markýzy k jejímu zablokování. S kompatibilitou pohonů si také nemusíte dělat starosti. Pohony Somfy jsou totiž vhodné pro jakýkoli typ markýz – standardní, polokazetovou i kazetovou markýzu. A v případě, že už markýzu nainstalovanou máte a ovládáte ji manuálně, není žádný problém pohon doinstalovat, a to bez obtížných stavebních úprav, nebo zásadních změn v její konstrukci.

Snadné a elegantní ovládání

Markýza s pohonem a její ovládání je nejen snadné a pohodlné, ale navíc jistým způsobem i samostatné. Dálkové ovladače vám umožní si nastavit markýzu přesně podle vašich potřeb. K dispozici je nepřeberné množství designových provedení, díky čemu si můžete vybrat ovladač tak, aby se přesně hodil do prostředí, ve kterém ho budete používat. Pro venkovní používání je například ideální design Patio, který vyniká zvýšenou odolností proti nárazům a vodě. Rozsah funkcí ovladače je jen otázkou požadavků zákazníka. Můžete mít jednokanálový model pro jedno zařízení, ale také dvacetikanálový, kterým můžete ovládat nejen markýzu, ale i garážová vrata, bránu do dvora, žaluzie či rolety.

Samostatnost ovládání lze zabezpečit díky vhodným ovládacím prvkům. Větrné, nebo otřesové čidlo dokáže ochránit vaši markýzu před nepříznivými vlivy počasí. V případě silného větru vydají tato čidla povel, markýza se automaticky zavře a díky tomu je před případným poškozením ochráněna. Dalším zajímavým doplňkem je sluneční čidlo s vestavěným akumulátorem, který je dobíjený slunečním svitem. V případě, že slunce svítí příliš intenzivně, sluneční čidlo vyšle signál, markýza se automaticky vysune a tím ochrání terasu i interiér domu před slunečním zářením a horkem.

Více času na terase

Vhodný výběr příslušenství vám umožní trávit na terase daleko víc času a to i za chladných jarních večerů. Ideální je světelný a topný panel Modulis Ramp RTS. Úsporné topné panely s vysokou účinností (až 92%) pracují na principu sálavého tepla a dokážou ohřát plochu odpovídající stolu pro 8 až 10 osob. Světelný panel pak díky třem až pěti 20 wattovým halogenovým žárovkám prostor na terase dostatečně osvětlí i ve večerních hodinách. Oblíbené nastavení obou zařízení je možné snadno uložit do paměti a spustit ho pomocí jednoho tlačítka kdykoli chcete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky