Jste zde:  / NEJNOVĚJŠÍ / Vyplatí se topit peletami?

Vyplatí se topit peletami?

topení peletami

Neustále přemýšlíte o tom, čím topit? Už vás nebaví platit vysoké faktury za plynové či elektrické topení? U skládání briket a řezání dřeva se zahřejete hned dvakrát, ale už vás nebaví sledovat jeho nejlevnější ceny a platit za předražený odvoz? Rozhodněte se pro topení peletami. Tento moderní a hlavně ekologický druh topení vás bude prostě bavit, stejně jako pěknou řádku českých celebrit.

Výhody vás potěší

Možná jste nevěděli, že je Česká republika velkou mocností, co se týče výroby pelet. Podívejte se na vytápění peletami krok po kroku. Uvidíte, že na konci seznámení budete pokračovat v pravidelných schůzkách! Velkým pozitivem je to, že je vytápění peletami opravdu levné, protože jde vlastně o odpad z dřevovýroby. Tento odpad se drtí a za vysokého tlaku se lisuje do pohledných válečků. Za zmínku stojí dokonalá výhřevnost pelet a mizivá produkce popela. Přirovnáte li cenu k uhlí a dřevu, vyjde peleta dráže, ale plyn a elektřina nemají šanci. Pokud jste vlastníky velkého rodinného domu a brečíte nad šílenými sumami za plynové topení, pořiďte si kotel na pelety, právě v tomto případě se vyplatí nejvíce. Navíc máte po ruce i potřebné skladovací prostory.

Komfort topení se nedá ničím nahradit

Trendy kotle na biomasu fungují samy, automaticky. Dokážou se samy zapálit a udržují oheň dle potřeby. Samozřejmě se i samy vypnou. Pelety jsou dovezeny šnekovým dopravníkem, který drcená polínka pomalu dávkuje ze zásobníku. V každém případě je nutné připojení kotle k elektřině. Jakmile si pořídíte kotel na pelety, máte doma ekologický zdroj topení.

Existuje mínus?

Zdá se vám vše až příliš dokonalé? Věřte, že jsou kotle na pelety dražší záležitostí, která se vám ovšem brzy navrátí. Pořizovací cena je asi 70 000 korun. Vždy musíte mít po ruce velké skladovací prostory. Rovněž je nutné pozorovat ceny pelet, protože na ně mají zálusk i v Rakousku a Německu. Abychom se nedivili, že porostou ceny pelet rychleji než ceny jiných energií!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Informace

Stránky vytvořila a o jejich správu se stará společnost: 

logo levné stránky