led svítidla

Výběr svítidel do bytu či domu není lehkou záležitostí, kterou sfouknete za půl hodiny. Někdo vybírá podle vzhledu, někdo podle funkčnosti a jiný zase dbá na úspornost. V čem se ale většina Čechů shodne, je to, že si nechají poradit od ostatních.

Přece jen už mají světlo vyzkoušené a to, jak lampa vypadá ve skutečnosti, jak je úsporná nebo jak plní svůj účel tedy moc dobře ví. Na recenze a oblíbenost jednotlivých svítidel tak Češi moc dobře slyší.

Kvalitně, ale přitom úsporně

led svítidla

Vzhledem k tomu, že LED svítidla jsou ještě stále považována za něco spíše novějšího a stále neprozkoumaného, mezi nejoblíbenější svítidla na českém trhu se stále řadí léty ověřená zářivková světla.

Co ale dělat, když si chceme pořídit prověřené svítidlo, avšak zároveň spořit energii i peníze díky LED technologii? I taková situace se už dá jednoduše vyřešit. Stačí zvolit kvalitní svítidla, která byla jako zářivková mezi lidmi velmi oblíbená, a proto se nyní vyrábí také v úspornější LED verzi.

Pokud tedy chcete vsadit na jistotu, ale přitom výrazně šetřit energii, nabízí se kulaté stropní svítidlo Fulgur Berta v moderním designu a několika barvách. Světlo je přitom z hlediska svého výkonu srovnatelné s klasickou žárovkou, oči si tak určitě nezkazíte.

LED zdrojem je nově vybaveno také populární svítidlo Fulgur Lea, které najdete v mnoha domácnostech. Díky velmi úspornému světelnému zdroji se totiž hodí všude tam, kde svítíte dlouhodobě.

Chcete se o světlech dozvědět více? Podívejte se na blog odborníků na kvalitní svítidla.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno