aa
Jste zde:  / Interiér / NEJNOVĚJŠÍ / Osvětlení / Výběr svítidel? Dejte na rady ostatních

Výběr svítidel? Dejte na rady ostatních

led svítidla

Výběr svítidel do bytu či domu není lehkou záležitostí, kterou sfouknete za půl hodiny. Někdo vybírá podle vzhledu, někdo podle funkčnosti a jiný zase dbá na úspornost. V čem se ale většina Čechů shodne, je to, že si nechají poradit od ostatních.

Přece jen už mají světlo vyzkoušené a to, jak lampa vypadá ve skutečnosti, jak je úsporná nebo jak plní svůj účel tedy moc dobře ví. Na recenze a oblíbenost jednotlivých svítidel tak Češi moc dobře slyší.

Kvalitně, ale přitom úsporně

led svítidla

Vzhledem k tomu, že LED svítidla jsou ještě stále považována za něco spíše novějšího a stále neprozkoumaného, mezi nejoblíbenější svítidla na českém trhu se stále řadí léty ověřená zářivková světla.

Co ale dělat, když si chceme pořídit prověřené svítidlo, avšak zároveň spořit energii i peníze díky LED technologii? I taková situace se už dá jednoduše vyřešit. Stačí zvolit kvalitní svítidla, která byla jako zářivková mezi lidmi velmi oblíbená, a proto se nyní vyrábí také v úspornější LED verzi.

Pokud tedy chcete vsadit na jistotu, ale přitom výrazně šetřit energii, nabízí se kulaté stropní svítidlo Fulgur Berta v moderním designu a několika barvách. Světlo je přitom z hlediska svého výkonu srovnatelné s klasickou žárovkou, oči si tak určitě nezkazíte.

LED zdrojem je nově vybaveno také populární svítidlo Fulgur Lea, které najdete v mnoha domácnostech. Díky velmi úspornému světelnému zdroji se totiž hodí všude tam, kde svítíte dlouhodobě.

Chcete se o světlech dozvědět více? Podívejte se na blog odborníků na kvalitní svítidla.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení