aa
Jste zde:  / Byt a dům / NEJNOVĚJŠÍ / Se saunovými doplňky máte zajištěnou pohodlnou relaxaci

Se saunovými doplňky máte zajištěnou pohodlnou relaxaci

doplňky do sauny

V dnešní době stráví lidé v práci mnoho času, proto si potřebují maximálně odpočinout. Oblíbenou formou relaxace je návštěva wellness center, kde se lze oddat masážím, bublinkovým koupelím a pobytu v sauně. Přemýšleli jste někdy o tom, že si pořídíte finskou, parní, kombinovanou, venkovní saunu či infrasaunu s patřičným vybavením? Ojedinělý způsob odreagování není přehnaně finančně náročný, a navíc vám daruje nepopsatelně krásné chvíle pohody.

Každý den s úsměvem na rtech

Pokud si opatříte jakoukoliv domácí saunu, nikdy své investice nebudete litovat. Saunování prospívá lidskému organismu, podporuje činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, odbourává migrény, zlepšuje pleť a zmírňuje bolesti svalů a kloubů. Díky horkovzdušné lázni okysličíte své tělo, rozšíříte kožní póry a prokrvíte končetiny. V sauně se potíte, a tím ze sebe vylučujete škodlivé látky, proto nikdy potom nezapomeňte doplnit tekutiny. Jak si ještě více zpříjemnit pobyt v sauně? Což takhle aroma anebo vůni do sauny? Voňavé gely a krystaly šíří své aroma a osvěží vaše smysly. Určitě by se vám zalíbila vůně eukalyptu, svatojánské břízy i citrusu.

Udělejte si doma vlastní wellness klub

Když už se rozhodnete pro koupi horkovzdušné lázně, vždy myslete na kvalitní saunové doplňky. V žádném případě se neobejdete bez věder a naběraček do sauny, teploměrů, vlhkoměrů, odpařovačů, kvalitního ozvučení, dekorací a osvětlení do sauny. Možná už jste slyšeli o klobouku, kiltu a županu do sauny. Všechny užitečné pomocníky najdete na webu sauna.cz. Osvědčený prodejce s desetiletou tradicí nabízí kvalitní produkty finské technologie Harvia. Pokud nemáte víru přes objednávky on-line, stačí navštívit jeden ze čtyř specializovaných showroomů, MoDo Praha, Sykora Praha, Interiérové studio Brno či Internetové studio České Budějovice. Propadněte kouzlu saunování a dopřejte svému organismu zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

KOMENTOVAT PŘÍSPĚVEK

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinné položky jsou označeny. Do komentářů je zakázané vkládat URL adresy. Komentář bude automaticky upravený. ( povinné )

Inzerce

Magazín Portál Bydlení je součástí médií provozovaných pod hlavičkou AZETmédia.

Máte zájem o reklamní plochu? Publikaci PR článku nebo zpětný odkaz?

Zde najdete všechny potřebné informace:

logo azetmédia

Práva vyhrazená

© 2011 - 2019 Portál bydlení
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Portal-bydleni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
RSS kanály serveru Portal-bydleni.cz jsou určeny pouze pro osobní užití. Jakékoli kopírování, šíření nebo využívání obsahu RSS kanálů serveru Portal-bydleni.cz bez předchozího písemného souhlasu společnosti není dovoleno.
Sdílení na sociálních sítích tím není dotčeno.

Naše doporučení