velikonoční dekorace

Letošní rok oslavíme velikonoční svátky v druhé polovině dubna. Velikonoce jsou převážně spojeny s křesťanstvím, ale mnozí z nás je berou také jako oslavu jara. Ať tak či onak, předchází jim, stejně jako Vánocům, příprava výzdoby a s tím spojené rituály. Naše domovy si ladíme do příjemné, veselé a barevné nálady. Zdobíme vajíčka, nosíme si domů větvičky, které se zazelenají a vykvetou, sadíme obilí, řeřichu a do vnitřních a venkovních prostor umístíme nespočet různorodých dekorací.

Už se těšíte a odpočítáváte dny, kdy i vy budete moci rozveselit a rozzářit své bydlení stylovými doplňky symbolizující svátky Velikonoc? Rádi sledujete trendy a hodláte si i letos pořídit trendové kousky dle poslední módy? Připravili jsme pro vás pár tipů a budeme rádi, když se jimi inspirujete.

Jaké barvy ovládnou letošní Velikonoce?

Velikonoční výzdobu si většina z nás představuje podobně. Měla by být hlavně veselá a barevná plná klasických jarních symbolů v typických odstínech, jako je žlutá či zelená. Ano, i pro tuto sezónu lze spousta takových doplňků pořídit. Velikonoční dekorace jsou však v nabídce také v méně obvyklých tónech. Jedním z nich je bílá barva. Ta působí čistě, něžně, moderně a je především neutrální, takže se skvěle kombinuje. Hitem je překvapivě i zlatá. Zlaté dekorace zanechávají luxusní dojem a třeba jsou tím pravým právě pro vás.

Barevné dekorace

Tradiční barvy nikdy nevyjdou z módy a zajisté mají stále své příznivce. A že jich nebude málo! Chcete-li mít po nikterak výrazné zimě, jaro poseté živými barvami, pak nemůžete nic zkazit. Vsadit lze na zářivější tóny, tak jemné pastelové odstíny žluté, zelené, červené, modré a růžové. Optimistická nálada z nich číší plnými doušky.

velikonoční dekorace velikonoční dekorace

K velikonocům patří klasické barvy, stejně tak jako figurky zvířátek – jako jsou zajíčci, slepičky, kuřátka, ovečky, ptáčci apod. Je jen na vás, zda je pořídíte ve výraznější či tlumenější variantě.

Bílé dekorace

Mezi nejoblíbenější barvu, co se interiérového designu týče, se v posledních létech řadí bílá. Pro Velikonoce není tolik typická, ale přece jen i obyčejné bílé vajíčko má své kouzlo. Bílé doplňky jsou vděčné, protože se skvěle kombinují s jinými odstíny, nikdy nepůsobí kýčovitě a hodí se vždy a všude. Zkuste změnu a udělejte si bílé svátky jara.

velikonoční dekorace velikonoční dekorace

Dekorativní prvky v bílé působí čistě, stylově a moderně. Třebas takový bílý zajíček zapadne kamkoliv a přitom bude stále výrazný. Postavte jej jednoduše na poličku či jím ozdobte velikonoční tabuli. Vylaďte si rovněž vstup do domu nebo bytu. Nezapomeňte, že už dveře prozradí mnohé o svém majiteli. Bílý, originální, dřevěný věneček může být skvělá volba. Vítejte hosty tímto příjemným způsobem.

Zlaté dekorace

S Velikonocemi byste si zlatou barvu nejspíš také nespojili. Obvykle dominuje ve vánočním čase, ale jedná se o nový odstín, který je hlavním trendem těchto jarních pestrých svátků. Nebojte se s ním experimentovat. Výsledný efekt je exkluzivní, luxusní a trendový. Pakliže dáváte přednost moderně, pak dejte těmto nádherným dekoracím šanci. Jsme si jisti, že jimi budete ohromeni.

velikonočn dekorace velikonoční dekorace

Již na první pohled je patrné, že doplňky ve zlaté vypadají dočista famózně. Vajíčka, ptáčci či jiné zvířátka ve zlatém lesklém tónu s rytinou v bílém matném odstínu, to je dokonalá kombinace. Tyhle kousky musíte pořídit. Žádoucí je rovněž lesk. Skvělé možnosti nabízí například plastové květináče, jež poslouží jako základny pro velikonoční aranžmá a budou působit mnohem slavnostněji. 

Velikonoční dekorace pro letošní svátky jara jsou velmi pestré. Každý si přijde na své a uspokojí požadavky dle svého vkusu. Obzvláště úžasný, moderní, stylový a IN je sortiment na e-shopu www.harasim.info. U tohoto specialisty na interiérové a exteriérové doplňky si nejde nevybrat. Je zde možné nakupovat také za velkoobchodní ceny, pakliže sháníte zboží do svých kamenných i internetových prodejen. Tady zkrátka nakoupíte skvěle a výhodně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno